HIGH JUMP: Extrémní skoky i noční party!

Pokud milujete sport, party, slunce a vodu, pak máte důvod těšit se na 2. a 3. srpna tohoto roku. V tyto dny se v lomu v Hřiměždicích nedaleko Příbrami odehraje další ročník mistrovství republiky ve skocích do vody – BUDWEISER BUDVAR HIGH JUMP. Bude na ní i náš COOL stan!
BUDWEISER BUDVAR HIGH JUMP 2013
BUDWEISER BUDVAR HIGH JUMP 2013
BUDWEISER BUDVAR HIGH JUMP

13. ročník cliffdivingových závodů o prvním srpnovém víkendu představí nejlepší sestavu skokanů z největší výšky, jakou tento šampionát  pamatuje.

Pokud jste si mysleli, že dvacet metrů v roce 2012 je nejvíc, co kdy v Hřiměždicích uvidíte, byl to omyl!!! Poprvé a snad ne naposled uvidíte extrémní skoky a „prdeláče“ z dvaceti sedmi metrů v podání nejlepších skokanů a skokanek světa! A to už je pořádná výška – jako desáté patro paneláku! Chybět nebude ani klasický SPLASHDIVING neboli soutěž o největšího prdeláče a placák. Kdo vystříkne nejvíce vody, ten vítězí.

Na hranu skoku ve výšce dvacet sedm metrů se vedle sebe postaví hřiměždický „odchovanec“ Michal Navrátil a světová hvězda cliffdivingového nebe Orlando Duque spolu s dalšími účastníky elitní Red Bull Cliff Diving Tour. Že výška a adrenalin není jen pro chlapy, to vám s lehkostí a elegancí předvede jedinečná Anna Bader. BUDWEISER BUDVAR HIGH JUMP 2013, Foto: BUDWEISER BUDVAR HIGH JUMP

Přes den se jako každý rok můžete těšit na soutěž v extrémních skocích do vody z dvanácti a šestnáctimetrové věže a pětimetrové houpačky.

Nudit se ovšem nebudete ani v noci. První den večírku odstartuje v nové FRESH ZONE domácí Wohnout následován na party shit louce Dub Pistols a projektem Loo&Placido, který se představí v České republice poprvé. Sobotní večírek rozhoupou PSH následováni partičkou Dancefloor Outlaws.

A nebude chybět ani náš zbrusu nový stan Prima COOL CUBE. V něm se těšte na graffiti workshop, žonglování, chill out zónu, kino, ve kterém pojede Pekelná výzva a Partička, Pekelnou hodinku s Romanem Buťou z Těžký dřiny, kde budete mít možnost vyzkoušet si disciplíny z Pekelné výzvy.

V noci vás v Prima COOL CUBE roztančí DJ Friky, Hiffi & Jacob, DJ Pixie, DJ Basstien, DJ Rich v rytmu electro, funky, dub step, drum n' bass.

Pokud máte v plánu dorazit, vstupenky na Budweiser Budvar High Jump jsou již v předprodeji na www.ticketstream.cz za 410,-Kč,nebo poté přímo na místě za 500,- Kč.

Deset z vás od nás získalo na tuhle parádní akci po 2 vstupenkách!

Správná odpoveď na soutěžní otázku byla:
Z kolika metrů se letos bude na High Jumpu skákat do vody?
a) 12
b) 16
c) 27

Výherci:
Mr.es, Vercav, Kivi004, Svoboda, Liborpoko, J.Dusek92, M.Prusik, Mechanic, ViktorMladek a RacakT.

Gratulujeme! Budeme vás kontaktovat mailem nebo telefonicky

 

Další akce, kde uvidíte stan Prima COOL CUBE:

Formula student
8.-11. 8. Hradec Králové
Mezinárodní soutěž studentských formulí. Seriál světové soutěže poprvé i v ČR

Hiphop Kemp

22.-24. 8. Hradec Králové
Největší hiphopový festival ve střední Evropě

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama