Hledá se česká rodina Simpsonových

Miniklídek v soutěži trvá jen do 15. 3.!

První kolo soutěže skončilo. Z došlých příspěvků bylo patrné, že žluťáci ze Springfieldu mají i u nás spoustu utajených příbuzných! Od 1. 3. už nejde vložit žádný příspěvek. Soutěž ale nekončí, naopak! Namasírujte si palce a držte je snímku, který byste rádi viděli ve dvacítce těch fakt nej! O tom, kdo postoupí do druhého kola, totiž podle řádu soutěže rozhodne porota.

 

Kdo se bude probírat horou simpsonovských fotek? Porota je složena ze zástupců Primy, kteří se podílejí na vysílání TV kanálu Prima COOL. Ale pozor, vážení! Účast přislíbil i skoro celý dabérský tým seriálu, který stojí za jeho jedinečným českým zněním. Pomoci najít českou rodinu Simpsonových se uvolili Helena Štáchová, Martin Dejdar, Jiří Lábus, Vlastimil Zavřel a Zdeněk Štěpán, režisér českého znění. Za Primu COOL se budou na hledání české simpsrodinky podílet Silvie Šustrová, editorka seriálů, Jaroslav Richtr, vedoucí dabingu TV Prima, a Robert Juhoš, kreativní ředitel OAP. Vedoucím a mluvčím poroty je Filip Sychra, PR koordinátor TV Prima.

 

Porotu necháme v klidu posuzovat a vybírat do 15. 3. A hned  16. 3. vypukne nový boj. Dvacet vybraných snímků se utká o vaši přízeň ve druhém kole soutěže! V sekci galerie budete moci právě VY posoudit, která rodinka je fakt tou nejvíc českou simpsonovskou! Připravte si kukadla, protože od 16. 3. do 6. 4. budete rozhodovat, kdo se stane majitelem nejen LCD televize Samsung, ale také  DVD Simpsonovi ve filmu a DVD seriálu Simpsonovi – sezona 1., 2., a 3.

 

Na všechny, kterým se podaří postoupit do dvacítky nejvymakanějších kousků, čeká jedna cena hned  – DVD Simpsonovi ve filmu! A pochopitelně mají dál šanci vyhrát hlavní cenu.

Víc o DVD Simpsonovi ve filmu najdeš na www.film4you.cz.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama