Hororová parodie Tucker a Dale vs. Zlo v úterý překoná i Scary Movie

Krev stříká proudem. Dárkovým balením přišly useknuté prsty. Ozývá se křik ve smrtelné křeči. Pokochejte se parodií hororů, která překoná i Scary Movie! V úterý 18. 3. od 23.50 na Prima COOL.
Tucker a Dale vs. Zlo
Tucker a Dale vs. Zlo
constantineintokyo.com

Vypadalo to na vysokoškolskou party, změnilo se to v masakr s rozličnými nástroji, nevyjímaje sekeru či motorovou pilu.

Přitom Tucker (Alan Tudyk, Příběh rytíře) a Dale (Tyler Labine, Invaze) koupili chatu v lesích a chtěli jen mít klid a popíjet pivko. Jenže vysokoškoláci došli k závěru, že jsou to vrazi, únosci a kanibalové, a tak se je rozhodli zneškodnit.

Předsudky dovedou partu mladých k pokusům o vraždu, zatímco Tucker a Dale v nich vidí skupinové sebevrahy. Kdybychom příběh viděli z pohledů studentů, byl by to obyčejný horor. Ale že děj vedou dva obyčejní vidláci, kteří neumějí ani zabít ryby, je to nezřízená zábava s hromadou krve a prošpikovaných mrtvolek, kde největší zlo je sám strach.

Tucker Dale vs Evil (2010) - Trailer

Nejzajímavější postavou je vidlák Dale, připomínající Lennieho z románu O myších a lidech, který nedokončil školu, ale pamatuje si vše, co zaslechne, a za svého jednookého psa by obětoval i vlastní smradlavou kůži. Nevěří si, ale jak mu Tucker opakuje, musí si urvat, co může, protože žádná bloncka s velkýma prsama mu do klína sama nespadne. A tak se Dale vzchopí a nejenže jednu bloncku zachrání, on ji i pozve na kuželky, což je skoro zázrak, když balí holky s kosou v ruce a šíleným úsměvem na tváři.

Jak burani o život málem přišli – aneb jak to vypadá, když dáte vysokoškolákům do ruky zbraně, sledujte v úterý od 23.50 na Prima COOL.

Verča Loudová

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama