Hvězdná brána tento týden graduje! Sledujte zásadní díly!

Řada kruciálních dílů Hvězdné brány přichází od středy po pátku. Sledujte denně od 16.15 na Prima COOL!
Hvězdná brána X
Hvězdná brána X
stargate-sg1-solutions.com

V galaxii Hvězdné brány se dějí velké věci.

Nejprve od pátku minulého týdne začalo dvoudílem Poslední boj zúčtování ne s jedním, nýbrž rovnou se dvěma úhlavními protivníky najednou, ale tím teprve začínáme!

Ve středu a čtvrtek (pokaždé od 16.15) totiž můžete sledovat původně zamýšlený úplný konec seriálu ve dvoudílu Moebius.

A nebyla by to Hvězdná brána, kdyby si netropila šprochy sama ze sebe. V Moebiu totiž vlivem cestování časem (skoro) nadejde restart celé Hvězdné brány, jak ji známe!

Jenže právě nový počátek programu Stargate umožní parodicky připomenout, jak celá Hvězdná brána kdysi začínala…

Hvězdná brána - upoutávka 30s

Finále 8. řady Hvězdné brány se v USA premiérovalo už před celými devíti lety, do naší kotliny pak v dabingové verzi přiskočil o dva roky později. I tak by však byla chyba si ho nechat uniknout – právě tohle lámání chleba totiž patří do výkladní skříně celého deset řad trvajícího seriálu

A jak možná víte, pokud jste fanoušci, 8. řada sice platí za de facto finále původní Hvězdné brány – dojde tu k definitivnímu uzavření dějů kolem Goa'uldů, Replikátorů i boje za svobodu Jaffů – jenom o pár měsíců později však přišla řada devátá!

Na COOLu jí nakopneme již v pátek od 16.10…

Devátá řada se natolik odlišovala od předešlých osmi, že se dokonce zvažovalo celý seriál přejmenovat na "Stargate Command" (z původního anglického "Stargate SG-1"). Namísto Goa’uldů zde totiž prim začnou hrát noví nepřátelé, zlá rasa povznesených pekelníků jménem Ori.

Dojde dokonce i ke změnám v osazenstvu. Generála O’Neilla definitivně nahradí nový, mladší a přesto stále charismatický plukovník Mitchell (Ben Browder), později od 10. řady se do čtyřčlenného týmu přidá i nová krasavice Vala.

Jenže to si už beztak pamatujete z doby devět let zpátky. S COOLem si to můžete oživit – Hvězdná brána alias Stargate SG-1 je tu od pondělí do pátku pár minut po čtvrté hodině!

(lol)

Hvězdná brána - 4. narozeniny logo dole

Hvězdná brána se vrací na COOL!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama