Hvězdně obsazený Ostrov pokladů - v sobotu!

Nenechte si ujít adaptaci nejslavnějšího pirátského příběhu v sobotu od 20:00 na COOLu.
Ostrov pokladů
Ostrov pokladů

Meče třískají. Mladý kluk vyskočí z úkrytu a tasí zbraň.

S řevem, jenž může být jeho poslední, se rozběhne proti nepřátelským čepelím. Křik a kruté hlasy pirátů mu splývají na pozadí. Buď se vrátí s pokladem, nebo zemře.

Jim Hawkins (Toby Regbo) objeví mapu k pokladu slavného kapitána Flinta.

Vydá se lodí k tajemnému ostrovu, ale netuší, že posádku tvoří Silver a jeho banda pirátů, rozhodnutá zabít každého, kdo se jim postaví do cesty. V honbě za pokladem nechybí krvavé souboje a správně pirátské křiváctví. Piráti se řídí heslem kdo nesmrdí s námi, voní proti nám. A pokud možno, bude o hlavu kratší a o poklad chudší.

Příběh z pera Roberta Louise Stevensona byl zfilmován více jak dvacetkrát. Nebezpečí, zakopané poklady, drsní svobodomyslní piráti a slunné pláže Karibiku nechybí ani tentokrát. Po úspěchu Pirátů z Karibiku jsou piráti opět „in“.

Kapitán Sparow a jednonohý Silver mají stejný cíl – pěkně se napakovat a řídit se jen svými vlastními zákony. Drobný rozdíl je v tom, že Sparow je moderní hacker těžící z hlouposti druhých, zatímco Silver je tunelář, který se snaží ukrást co nejvíc, aby ženuška byla šťastná.

Opravdovým pokladem jsou ale herci, které se povedlo pro natáčení ukrást. Flinta hraje Donald Sutherland, Silvera Eddie Izzard a pomalovaného, do koz zblázněného domorodce Frodo alias Elijah Wood.

Režisér Steve Barron k natáčení zvolil svoje rodiště Dublin a malý karibský ostrov Portoriko. Známý je jako první, kdo natočil hraný film o Želvách Ninja nebo jako tvůrce videoklipu pro krále popu Michaela Jacksona.

Návod jak rychle zbohatnout a zároveň si prožít napínavou dovolenou s mistry v oboru zabíjení sledujte 3. 1. od 20:00 na COOLu.

Verča Loudová

Piráti z Karibiku Johnny Depp a Orlando Bloom

7 nejvíc sexy pirátů Prima COOL

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama