I v Česku už se hraje o pořádné peníze: Skončil český Dota 2 turnaj o 30 000 Kč!

Podívejte se, jak hrají nejlepší české týmy v DOTA2!
Máte rádi hru DOTA2?

 

Že se i v České republice hraje o velmi slušné výhry v počítačových turnajích, nám ukázal nedávný Dota 2 turnaj, jenž nesl název cARnage. Ten uspořádalo streamovací AR studio, jehož komentátorské duo vysílalo pro COOL například akci roku 2014 The International, a to přímo ze Spojených států amerických. Nicméně zpátky k tématu.

V českém on-line turnaji se dohromady hrálo o zmíněných 30 000 Kč. Taková suma je na naše poměry (co se týče on-line, tedy hraní z pohodlí domova hráčů) velmi nestandardní a svým způsobem jde zatím o nejvíce dotovaný Dota 2 turnaj v našich končinách. Není tedy divu, že přilákal to nejlepší a chtěli se do něj zapojit všechny týmy.

Play-off turnaje:

carnage pavouk Foto:

 

Bohužel pro ně, prostor dostali opravdu ti nejlepší. Někteří byli do turnaje pozvání přímo, někteří se do něj probojovali skrze kvalifikace. Po odehrání skupin a dalších pár zápasů v play-off se cARnage cup dostal do finálové fáze. Do ní se, dle předpokladů, dostali dva favorité, a to týmy eSuba a Futile. Ty nám v konečném výsledku nabídli parádní podívanou, která se dohromady protáhla na 4 herní mapy.

Na jejím konci se nakonec radovali zástupci klanu Futile, kteří získali největší podíl z celkové výhry, a to 13 500 Kč. Druhá eSuba pak obdržela 7500 Kč, na třetím místě skončili s odměnou 6000 Kč zástupci NecroRaisers.

Podívejte se na záznam finále!

Finále eSuba VS. futile
Clone of Finále eSuba VS. futile, hra 2
Clone of Clone of Finále eSuba VS. futile, hra 3
Clone of Clone of Clone of Finále eSuba VS. futile, hra 4

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama