Jak přežít Valentýna (a zůstat cool)?

Už je to tu zase. Ten otravnej americkej svátek romantiky, co se i v Česku zabydluje čím dál víc a holky na něj bohužel hrajou... Jak přežít Valentýna, aby ti holka neudělala hysterickou scénu a spala s tebou dál? :)

Asi takhle, pokud ti na tvojí holce nezáleží, Valentýna vůbec neřeš a můžeš si být jistej, že se s tebou brzo rozejde (pokud to tedy dodatečně nevyžehlíš, což ale dá určitě víc práce, než se 14. února přemoct a Valentýna "oslavit").

Pokud ale brzký rozchod nemáš zrovna v plánu, nezbyde ti nic jinýho, než se trochu rozněžnit, plácnout se přes kapsu a věnovat přítelkyni zase jednou jeden večer svýho života.

1. Nezapomeň na něj!

I když si myslíš, že Valentýn je komerční pseudosvátek, kterej akorát tahá z lidí (přesněji jen z nás mužů) peníze, a "ty jim na to přece neskočíš", věř, že tvoje holka tenhle názor nesdílí!

I když je rádoby free a možná si bude připadat jako "kráva", stejně na kytku, kino, večeři, dárek, svíčky, romantiku prostě čeká a ne, že ne!

Takže pivko s kámošem (kterej nemá holku, jinak by věděl...) přelož na jindy. S přítelkyní to sice nejspíš nebude taková pohoda (kéž bychom se mýlili), ale fakt se to vyplatí.

Barbora Poláková - Kráva

2. Kup jí dárek

Nemusí to být superdrahý prezent (i když diamant žádnou ženu rozhodně neurazí – ale zas abys to nepřepálil). Kytka a/nebo dobrá čokoláda to jistí květinářky a cukrářky rády poradí (ostatně mají ten den větší rito než na MDŽ, tak jakýpa copa :)) Budeš-li originální a koupíš něco překvapivého, máš rozhodně plusové body – ale to souvisí s následujícím.

3. Překvap ji

Ženy (od přirození) milují překvapení. Fantazii se samozřejmě meze nekladou, ale pokud nejsi takovej podpantoflák, že bys doma vařil každej den, zaručeně ji překvapí, když něco uklohníš...

4. Večeře

Pokud nejsi zrovna Zdeněk Pohlreich, nemusíš vařit bůhvíco. I špagety s dobrou omáčkou splní účel, pokud vychytáš všechny drobnosti okolo, na které si ženy tak potrpí. Takže nepodceň ozdobení talíře, ubrus, prostírání, dobré víno, dezert, příjemnou muziku a hlavně... svíčky!

Pokud se s tímhle vším nechceš pachtit a radši investuješ nějaké ty koruny, pozvi ji na večeři do hezké restaurace, kde se o všechno postarají. Doporučujeme ale podnik předem okouknout. A taky se připrav na to, že tam se svojí milou nebudeš sám, ale podobných "zamilovaných" párů tam bude plno. Vlastně tam nebude prakticky nikdo jiný. 

AntiValentýn - COOL grafika

 

5. Svíčky

Svíčky jsou prostě nezbytnost! Nevíme, co na tom ty holky vidí, ale asi je to znak "opravdové romatiky". U alternativnějších žen ještě můžou být doplněny vonnými svíčkami. Zabírá to nejen u stolu, ale třeba i v koupelně. Taková společná koupel ve vaně plné pěny lemované zapálenými svíčkami funguje jako dobré afrodiziakum.

6. Předehra

Jako slušná předehra může fungovat kromě koupele při svíčkách i masáž nebo nějaký zamilovaný film v kině nebo u tebe doma. Však víš, co se dá doma s holkou u filmu všechno dělat...

Ale tentokrát to fakt neuspěchej a dej si opravdu záležet na romantické sexuální předehře. Stovky průzkumů dokázaly, že holky milují mazlení víc než tvrdý sex se třemi orgasmy.

A bacha, snaž se po sexu neusnout. Víš jak rády si holky "po tom" povídají!

Tak směle do toho a neposer to! Když se jí bude společný Valentýn s tebou líbit, bude tě tvá holka prostě milovat!!

Za Prima COOL Ondřej

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama