Jaké perly přinese konec 4. řady Doktůrků?

Jedno velké a náležitě ujeté vztahové drama mezi Turkem, Carlou a J. D. je k dostání denně v 17.05! Přečtěte si jízdní řád na celý týden!
Scrubs: Doktůrci
Scrubs: Doktůrci
images2.fanpop.com

Doktůrci míří do finále 4. řady. Jenže je cosi shnilého v nemocnici Sacred Heart – a to něco hrozí rozbitím odvěké kamaráderie mezi J. D. a Turkem!

Začneme tradičně pondělím. Od 17.05 na vás čeká díl Můj šéf a holič zdarma. Sotva dva díly zpátky si Turk a Carla uvědomili, že jejich vztah už tak nějak není, jakým dříve býval.

Pondělní díl to žel bohu stvrdí. Carla se odstěhuje k Elliot, Turk jí zanáší a zdá se, že nic už nebude jako dříve...

O den později dorazí epizoda Moje pusa na zámek. Opět v 17.05, žejo. J. D. se tu pokusí vyostřenou situaci uklidnit a mimochodem se vydá utěšit i Carlu – jenže znáte ho, nemravu. Jak to dopadne, si asi domyslíte sami.

Středa, Doktůrků třeba! Vztahový trojúhelník J. D., Carly a Turka je blízko svému vyvrcholení (bez dvojsmyslů!). Turk se dozví tajemství nenadálého vykousnutí jeho manželky s nejlepším kamarádem a čelí jednomu pekelnému dilematu.

Jo a taky tu Elliot zesměšní doktora Coxe. Jak to dopadne čekujte v – už to uhodnete sami – 17.05!
Za čtyři roky, co jsem v Sacred Heart, jsem zažil řadu pohotovostí. Ale zatím žádnou, jaká byla dnes.

 

Ani ve čtvrtek se špitálové skvadry nezbavíme. Díl Moje víra v lidskost představí tak trochu napravenou situaci mezi oběma manžílky, a navrch i kapku depresivního hledání lidskosti v nemocnici Sacred Heart. Což není žádná nemoc. Jak už se dá čekat, přepínejte v 17.05!

A vše je (skoro) zakončeno v pátek epizodou Moje projížďka. K dostání samozřejmě od 17.05. Situace se pomalu dostává do starých kolejí a Turk si nečekaně polepší, když zachrání život náhodnému známému a oproti superegoistickému doktoru Coxovi se tím nechce moc chlubit.
Jsem velký mozek v rozervaném těle. Jsem doktor Ježíš H. Cox.Jako vždy platí, že kromě odpoledního vysílání si můžete díly v původním změní vychutnat i po půlnoci v 01.05 hodin. 

A jen tak mimochodem, páteční epka je předposledním dílem v řadě. A řada pátá nabídne... Ale ne, to si zase necháme, až pěkně dokončíte čtyřku.

Doktůrci jsou k dostání denně na COOLu v 17.05!
(lol)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama