Jean-Claude Van Damme zdarma na Prima PLAY!

Když jediné, co umíte, je kopat do výšky nohama a srážet filmové protivníky k zemi, jako komplikace se jeví i tak banální záležitost jako zvyšující se věk. A když jste navíc hvězda světového formátu, na problém je zaděláno. I o tom je film JCVD, na který se můžete zdarma podívat na Prima PLAY.
JCVD

Jean-Claude Van Dammovi je sedmačtyřicet a náročné filmové scény ho už zmáhají. Navíc má problémy v osobním životě. S bývalou ženou se soudí o dceru a zdá se, že by o ni mohl přijít. Najme si vynikající advokáty, brzy se ale ukáže, že na ně momentálně nemá peníze.

Přilétá proto do Belgie, aby si v Bruselu co nejdříve vyzvedl na poště peníze. A právě v tomto momentě se do té chvíle obyčejný příběh o stárnoucím herci začíná zvrhávat v pořádnou divočinu. Jean-Claude Van Damme je shodou náhod obviněn z toho, že se na poště dopustil loupeže. Bude muset tahle hvězda světové formátu do „lochu“?

Na Prima PLAY se zdarma podívejte na film JCVD a uvidíte sami, jak tahle polízanice dopadne. Šanci máte ještě celý týden!

 

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama