Jízdní řád Hvězdné brány na tento týden

Od pondělí do středy bude Hvězdná brána servírovat povedenou čtveřici dílů o invazi Goa’uldů namířenou na naši rodnou hroudu!
Hvězdná brána - 4. narozeniny logo dole

Už od svého počátku jde v Hvězdné bráně především o snahu uchránit nic netušící Zemi před mimozemskou invazí. Zdaleka nejlepším příkladem ze všech je série epizod na toto téma z konce 1. řady.

A nyní přišel jejich čas!

V pondělí v 10.10 (protože jde o reprízu z pátku) seriál ukáže Daniela, který se omylem ocitne v alternativní realitě, kde zlí emzáci Goa'uldi vyhlazují celou Zemi.

KVÍZ: Otestujte si, jak znáte Hvězdnou bránu!

Když dojde na větu jako "ztratili jsme Philadeplhii", víte, že jde fakticky do tuhého...

Vše pokračuje stále v pondělí od 17.35, kdy se tým SG-1 pokusí prezentovat důkazy o invazi velení – jenže znáte politiky, když se jim snažíte vysvětlit, že se blíží průser. Program hvězdné brány je ukončen, SG-1 však neřekla své poslední slovo!

Hvězdná brána - upoutávka 30s

Na vlastní pěst a proti rozkazům se tak v úterý v 17.35 infiltruje na mateřskou loď záporáka Apophise, který si to šine k Zemi. Zatímco čtveřice hrdinů stojí proti šílené přesile, Země konečně začne reagovat – jenže je už možná příliš pozdě.
Hvězdná brána - upoutávka 10s

Zápletku završí ve středu epizoda z počátku 2. řady, samozřejmě opět v 17.35. Zatímco vláda plánuje vzít do zaječích, SG-1 stále na palubě Apophisovy bárky se naskytne šance, jak lidstvo na poslední chvíli zachránit...
Hvězdná brána - upoutávka (a jsouu v ...)

Není přitom bez zajímavosti, že tyhle epizody zůstávají příjemně děsivé a akční i celých čtrnáct let po svém natočení!
Svou temnou atmosférou připomínají nejlepší momentky televizní sci-fi posledních dvou dekád a předznamenávají i ultračerné seriály jako Battlestar Galactica...

Hvězdná brána - upoutávka (coolík)

Nenechte si ujít připomínku bestovského okamžiku Hvězdné brány, denně na COOLu od 17.35!
(lol)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama