Jízdní řád Teorie velkého třesku na celý týden!

Týden nabitý perfektními díly TBBT vás čeká od pondělí do čtvrtka pokaždé ve 21.20!
Teorie velkého třesku - Wallpaper
Teorie velkého třesku - Wallpaper
slingshottshirts.com

Tak třebas už pondělní epizoda s názvem Technika vykuchání ryby přinese nemocnou Amy, o kterou se dle dohody o vztahu musí Sheldon starat. A starat pěkne!

Jenže Amy na něj možná šije něco víc, než jen nutnost vařit čaje. Koukejte v pondělí od 21.20!

Už pondělní díl jsme zmiňovali jako jeden z bestových okamžiků šesté řady. A není to tenhle týden první zástupce podobných pochutin v repertoáru TBBT.

Teorie velkého třesku VI - Sheldonova romantická momentka
Teorie velkého třesku VI - Sheldonova romantická momentka

Hned o den později dorazí opět ve 21.20 epka Vánoční deziluze. Tady se bude řešit jednak další večer plný Dungeons & Dragons (americká verze Dračího doupěte), druhak Rajův tah nočním klubem!
Bonusovým momentem je, že Sheldon si v bytě zanotuje i starou anglickou říkanku Dobrý král Václav, inspirovanou jistým ubodáním jistého českého krále Svatého Václava... No nerozšiřují nám ty seriály obzory!?Teorie velkého třesku VI - Obrázek 16, Foto:

Teorie velkého třesku VI - Penny a Amy

 

Je libo trochu Leonardových trapasů? Středeční díl od 21.20 naservíruje Metaforu o vaječném sendviči.
Leonard si v něm prožije krátký a krásný skoro-románek s jistou asistentkou Alex – která na něj brzy podá stížnost z obtěžování. Jak to mezi ním a Penny nakonec dopadne, čekujte na vlastní bulvy…
Teorie velkého třesku VI - Star Trekovská momentka, Foto:

Teorie velkého třesku VI - Star Trekovská momentka

 

Naprosto božanský díl dorazí ve čtvrtek ve tradičním čásku ve – už to asi uhodnete – 21.20 středoevropského času (takže normálně). Díl nese jméno Expedice do Bakersfieldu a je už druhým super momentem téhle řady z našeho seznamu...

Chlapci se zde vydají na festival a po cestě se v kostýmech Star Treku vyfotí na místě natáčení seriálu Star Trek – a nechají si ukrást auto. Následuje bizarní dobrodružství naší čtveřice oděné jako pan Data, kapitán Picard a další!

Tahle variace na Pařbu ve Vegas á la TBBT pak parádní třeskavou jízdu zakončí. Nenechte si ji ujít!
(lol)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama