Jste kámoši na život a na smrt? Zkus vychytanou appku a vyhraj balík čokolády!

Otestujte si svou neodolatelnost!
Dvojnásobně neodolatelní
Dvojnásobně neodolatelní
Milka

Je léto, což je doba, kdy se líhnou ty nejsilnější zážitky. Nebylo by ale žádné akce bez party tvých fellas. Máš mezi nimi určitě jednoho výjimečného kámoše s velkým K. Takového, kterému můžeš o sobě říct jakoukoli blbost, aniž by se ti vysmál nebo ji poslal dál. Milka představuje vychytanou appku Dvojnásobně neodolatelní, kde zjistíš, jak na tom jste!

Dokážeme takové přátelské pouto ocenit? A známe dobře své nejbližší? Odpověď na tyhle otázky přináší kvíz Dvojnásobně neodolatelní, který momentálně frčí napříč sociálními sítěmi. Díky němu zjistíš, jestli se svým nejlepším přítelem tvoříš opravdu dvojnásobně neodolatelnou dvojku. Ono to totiž není jen tak.

Ruku na srdce. Najít opravdu silné přátelství může trvat roky. Ale když se zadaří, tak se dějí zázraky…

Prohlásit o někom, že je to jeden z mých nejbližších, je sice hezké, ale trošku o ničem, pokud nevíš, jak si tvůj nejlepší kámoš servíruje kafe nebo co by si na sebe nikdy neoblíkl. Tenhle záludný test prověří, kolik toho o sobě vlastně víte.

Milka (2) Foto:

Na test se vrhněte oba

Otázky zodpovíš napřed ty a následně do aplikace přizveš kamaráda. Na základě toho, jak moc jste se trefili v poznatcích o sobě navzájem, se dozvíte verdikt. O výsledku nerozhoduje náhoda, ale počet shodných odpovědí.

Milka (3) Foto:

Když si troufnete sdílet výsledek testu na facebooku, můžete soutěžit o půl kila čokolády. Ne náhodou se jedná o čokoládu Milka. Právě totiž uvádí na trh dvojnásobně neodolatelnou pecku Milka Chips AHOY!. Nedlouho po té, co se Milka skamarádila se sušenou Oreo, to rozjíždí s další americkou sušenkou Chips AHOY!. Na základě tohohle parťáctví vznikl také projekt Dvojnásobně neodolatelní. Na www.dvojnasobneneodolatelni.cz najdeš potřebné informace o soutěži, testu i slavné dvojnásobně neodolatelné dvojice jako Adama a Terezii ze skupiny Calm Season, slavnou youtuberskou dvojici Matúše a Expl0iteda nebo cirkusačky TeTy a další.

Terezie a Adam jsou nejlepší kámoši navzdory předsudkům o přátelství mezi holkou a klukem. Jo, nikdy spolu nespali a ani to neplánují. Foto:

Terezie a Adam jsou nejlepší kámoši navzdory předsudkům o přátelství mezi holkou a klukem. Jo, nikdy spolu nespali a ani to neplánují.

 

Expl0 a Matúš spolu dokážou blbnout ve studiu celé hodiny. Ze začátku Youtubering brali jako zábavu, teď si tím i vydělávají.  Foto:

Expl0 a Matúš spolu dokážou blbnout ve studiu celé hodiny. Ze začátku Youtubering brali jako zábavu, teď si tím i vydělávají.

 

Pavla a Katka z cirkusu TeTy se jistí nejen v životě, ale i ve vzduchu při svých akrobatických kouscích.  Foto:

Pavla a Katka z cirkusu TeTy se jistí nejen v životě, ale i ve vzduchu při svých akrobatických kouscích.


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama