Kdo je sakra Ant-Man? Mrkněte na TRAILER s nejnovějším Avengerem!

Na velikosti... vážně nezáleží!
Na velikosti... vážně nezáleží!
Marvel Studios

Bývaly časy, kdy většina filmových diváků znala jen Batmana a Supermana. Postupně k nim přibyli Spider-Man s X-Meny, no a od roku 2008 se dost lidí vyzná i v základech marveláckého panteonu. Iron Man, Thor nebo Hulk nenávratně vstoupili do mainstreamu. A brzy je bude následovat i Ant-Man.

Jeden ze zakladatelů komiksových Avengers doteď seděl na lavičce, protože není na první pohled příliš zajímavý. Superhrdina, který se dokáže zmenšit a komunikovat s mravenci, holt nezní jako blockbusterové terno. Marvel se ale rozhodl, že po Strážcích Galaxie půjde do dalšího rizika. A tak se vědec Hank Pym konečně podívá na velké plátno.

Pym (Michael Douglas) ale nebude hlavním hrdinou červencového filmu. Marvel mu přisoudil roli mentora, který bude svůj zmenšovací oblek předávat „novému“ Ant-Manovi, zlodějíčkovi Scottu Langovi (Paul Rudd). Zní to trochu složitě, ale vlastně není. Lang a Pym prostě na plátně spojí síly a dostaneme dvougenerační komedii, která se bude točit kolem nebezpečného převzetí Pymovy firmy.

Částicové technologii, která dokáže kohokoliv zmenšit (přičemž ale zachová jeho sílu), totiž hrozí nekalé využívání. Pym se ji proto pokusí zajistit a ukrýt, k čemuž bude potřebovat nejen šikovného Langa, ale také svoji odcizenou dceru Janet (Evangeliny Lilly), která se ukáže být zručnější než oba pánové dohromady…

Jak moc? To zjistíte 16. července v kinech. Nový trailer, ve kterém najdete mj. nejepičtější vlakovou scénu všech dob, ale můžete zhlédnout už teď.

Trailer Ant-Mana s českými titulky

Ant-Man (2015) trailer

Trailer Ant-Mana s českým dabingem

Ant-Man (2015) dabovaný trailer

Připojí se Ant-Man k Avengers? Letos ještě ne, zřejmě se ale objeví za rok ve trojce Kapitána Ameriky a v květnu 2018 v Avengers: Infinity War!

Karel Ryška, Prima COOL

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama