Kdo přežije Afriku v drsné reality show?

Klasická třetí řada Survivora se přenese na Černý kontinent. Co čeká její aktéry a její diváky? Sledujte na Prima COOL každý všední den v 19.20.
Kdo přežije: Afrika
Kdo přežije: Afrika
en.wikipedia.org

Chybí vám při životě v civilizaci tradiční porce pojídání pavouků, pití špinavé vody a trocha těch lidských obětin? Pak můžete každý všední podvečer naladit staronovou řadu Kdo přežije, toho času zasazenou do tropické Afriky!

Její natáčení začalo v pravěkém roce 2001 a pokračovalo až do ledna 2002, série Afrika je však známá pro jistý zvrat, první v sérii Kdo přežije...

O co šlo? Inu, dvojice kmenů, do kterých bylo šestnáct "přeživších" na počátku řady rozsazeno, nebyla monolitem po celou dobu natáčení. 

Oba kmeny, inspirované skutečnými kmeny Borana a Samburu, si totiž v páté epizodě prohodily tři své členy! A to pořádně promíchalo vzájemné vztahy.

A to nebyla první změna, jíž chtěli scenáristi naznačit, že si nikdo nemůže být jistý časem ani místem svého "skonání"...

Proslavilo se i netradiční finále, které bylo přenášeno naživo před publikum v Los Angeles – soutěžící však netušili, že tomu tak je.

Ani v průběhu řady nebyl čas na milé vtipkování. Svědčí o tom i skutečnost, že sídliště obou kmenů musela být kolem dokola obestavěna ploty kvůli místní divoké zvířeně.

Třetí řada Kdo přežije je zkrátka plná kontroverze. Přesvědčte se o tom sami už od čtvrtka v 19.20 na COOLu.

(lol)


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama