Kdo přežije v Thajsku? Sledujte v 19:20!

Kdo přežije v Thajsku? Čtěte detaily staronové řady reality show pro drsňáky i spiklence. A tentokrát to bude především o těch spiklencích! Sledujte jejich evoluci v kulisách tropů každý všední den od 19.20.
Kdo přežije Thajsko?!
Kdo přežije Thajsko?!
en.wikipedia.org

39 dnů, 16 trosečníků a trojice kmenů – tak v číslech zní pátá řada reality show Kdo přežije, která se tentokrát vydala do Thajska.

Na COOLu si ji můžete připomenout v tradičním podvečerním čase pár minut po sedmé. Na co dalšího se však v ní můžete těšit?

Jih Thajska v období monzunových dešťů, více než tisíc kilometrů jižně od hlavního města Bangkoku, v dřevním roce 2002 pohostil dost možná nejkontroverznější řadu Kdo přežije ze všech.

Důvod je nasnadě: ačkoliv průběh řady následoval zaběhnutou formulku série – včetně konspiračního vzniku třetího kmene v průběhu vysílání – není obtížné vypíchnout zdroj rozdílných nápadů.

Kdo přežije: Thajsko - upoutávka 30s

Ten tkví především ve skutečnosti, že do úplného finále se po bratrovražedných bojích dostali dva největší parchanti z celé soutěže. Takový je však holt občas zákon džungle v Kdo přežije...

Série v Thajsku každopádně drží prvenství hned v několika detailech. Zcela poprvé se například do poroty dostali vyřazení členové soutěže, taktéž finále (reunion) poprvé naživo moderoval Jeff Probst.

Kdo přežije, to je show plná nečekané a scenáristy nevymyšleného pletichaření, které může dopadnout i vítězstvím těch největších bastardů!

Dopřejte si náhled do jejich světa každý všední den na Prima COOL od 19.20.

Kdo přežije: Thajsko - upoutávka 15

(lol)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama