Kdy uvidíme další film Christophera Nolana, režiséra Temného rytíře, Počátku a Interstellaru?

Připravte se na dlouhé čekání…
"Fakt se neboj, Matthew, bude to pecka."
"Fakt se neboj, Matthew, bude to pecka."
Warner Bros.

Do kina se dnes chodí v první řadě na značky a ve druhé řadě na herecké tváře. Jméno režiséra zase tolik lidí neřeší, existuje ale pár hollywoodských tvůrců, kteří film přece jen umí prodat na vlastní triko. James Cameron, David Fincher, Steven Spielberg… a rozhodně Christopher Nolan.

Britský tvůrce, který nám nadělil netopýří trilogii s Christianem Balem, snový thriller Počátek nebo opulentní sci-fi Interstellar, si od listopadu 2014 užívá zaslouženou dovolenou. Natočil během ní jen kraťas Quay, v němž se zabýval slavnými americkými animátory a pozvolna přemýšlel o tom, čím nás oslní příště.

Už tohle dilema vyřešil? Nejspíš ano, zatím nám ale nehodlá prozradit jak. Studio Warner Bros. tak sice oznámilo, že další film Christophera Nolana uvidíme 21. července 2017 (mimochodem jen týden před novým Spider-Manem). To je ale úplně všechno, co o něm v tuhle chvíli víme.

Žánr? Zápletka? Obsazení? Připravte se na mnoho měsíců pomalého odtajňování, Nolan je totiž svým tajnůstkářstvím pověstný. A vlastně nám to vůbec nevadí. Hlavně aby výsledek opět stál za to!

Elita, které ještě nedošel dech.

10 nejlepších režisérů současnosti: Co natočili a co chystají?

Který film Christophera Nolana máte nejradši? Dejte vědět v diskuzi!

Karel Ryška

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama