Kolik mít dětí? Dvanáct do tuctu!

Kolik dětí vám přijde tak akorát? Jedno, dvě? A kolik byste jich ještě dokázali zvládnout? Tři nebo snad i čtyři? Prošedivělý sympaťák Steve Martin vám ve filmu Dvanáct do tuctu, v sobotu ve 20:00 na Prima COOL, ukáže, jak vypadá rodinná idylka s dvanácti potomky.
Steve Martin ve filmu Dvanáct do tuctu prostě poletí!
Steve Martin ve filmu Dvanáct do tuctu prostě poletí!
archiv Prima COOL

Tom Baker je ve svém životě docela spokojený. Jeho práce jako sportovního trenéra ho baví a doma na něj čeká opravdu velká rodina v podobě milující ženy Kate a dvanácti dětí. Říkáte si, že to číslo je prostě šílené? Dohromady to Tom s Kate docela dobře zvládají.

Jednoho dne ale Kate dostane dopis od prestižního nakladatelství, ve kterém se píše, že vydají její knihu a zvou ji na promotion akci do New Yorku. Nejlepším řešením by samozřejmě bylo sbalit celou rodinu a vydat se na výlet.

Jenže Timovi se ve stejnou dobu splní jeho sen v podobě trénování univerzitního mužstva a tak se celá rodina musí přestěhovat. Manželka si svoji příležitost také nemůže nechat ujít.

Dvanáct do tuctu - upoutávka 30s

A tak je na Timovi, aby se postaral o všechny děti a uvedl rodinu do nového sousedství v tom nejlepším světle. Jak se s tímto nelehkým úkolem dokáže vypořádat, sledujte v sobotu ve snímku Dvanáct do tuctu ve 20:00 na Prima COOL.

Cítíte se tímhle jarním nestálým počasím vyčerpaní a něco na vás leze? Tak si udělejte čaj, vlezte si pod deku a pusťte si snímek Dvanáct do tuctu. Tahle bláznivá americká rodinná komedie je do tohohle ne úplně přívětivého počasí zkrátka ideální.

Dvanáct do tuctu - upoutávka 15s

Pár důvodů proč tenhle snímek nevynechat:

  • v hlavní roli neuvěřitelně milý Steve Martin (Hlava rodiny 1,2, Burani ve městě, Trhák pana Bowfingera, Dům naruby)
  • v roli matky starostlivá a pečující Bonnie Hunt (Jumanji, Beethoven)
  • především slečny určitě ocení neodolatelného Toma Wellinga ve vedlejší roli (Smallville)
  • ani pánové nezůstanou ochuzeni díky půvabné blondýnce Hilary Duff (Moderní Popelka)
  • režie v rukou úspěšného Shawna Levyho (Líbánky, Růžový panter, Noc v muzeu)

 Klára Růžičková

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama