Komiks pro milovníky Hvězdných válek!

Chystá se komiks dle prvního scénáře Hvězdných válek. Těšit se můžete na třímetrového ješťěráka Hana Sola i "laserové meče"!
Hvězdné války - komiks

Proces tvorby filmu je ošidná, zdlouhavá věc. Třeba taková Smrtonosná past z tohoto COOL týdne se měla původně jmenovat Komando 2 a hlavní roli by si střihl Arnold Schwarzenegger. Jenže nakonec se vše poněkud změnilo. A něco podobného potkalo i Hvězdné války.

George Lucas, pán stojící za světem Star Wars, tak původně zamýšlel udělat arcijinak Hana Sola i Skywalkerovic rodinu (zde třeba ještě pojmenovanou "Starkiller"). Nemluvě o jiných kulisách počínaje "laserovými meči" a konče absencí Hvězdy smrti.

Celý originální scénář (jeho sesumírování najdete v angličtině zde) se zkrátka do ZNAČNÉ míry lišil od finálního filmu Hvězdné války (Epizoda IV: Nová naděje, dodejme pro úplnost) z roku 1977.

Nu a teď se jistá společnost rozhodla tenhle prapůvodní zárodek Hvězdných válek vydat jako komiks!
Co zní jako post-aprílový vtípek, však bylo oznámeno v posledních březnových dnech na události WonderCon.
Komiks bude pocházet z dílny osvědčené společnosti Dark Horse a na obrázku níže si můžete prohlédnout první barevné obrázky toho, jak taky mohly původně vypadat Hvězdné války...Hvězdné války - ukázka komiksu, Foto:

Hvězdné války - ukázka komiksu

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama