Konec budoucnosti: Futurama ve finiši!

Speciální epizody i promáčené kapesníky – vítejte na konci světa budoucnosti.
Futurama - vesmírná porada
Futurama - vesmírná porada

Tento týden pijeme na finiš Futuramy. A to dokonce hned dvojnásobný! Nejprve k tomu COOLovskému. V pondělí a úterý vás svlažíme dvěma epizodami poslední řady Futuramy.

V pondělí od 21.20 tak dorazí díl Hon na robolišku (v originále 31st Century Fox), v němž si Bender při pořizování nových uniforem koupí lovecké šaty a rozhodne se zúčastnit se, inu, honu na lišku.

Jako správná hipsterka je Leela radikálně proti takovému barbarství, a jako správný bastard se jí Bender vysměje – avšak jen do okamžiku, než zjistí, že liška je ve skutečnosti robot! Dvojice tak vytvoří nezvykle parťáky při boji za robozvířecí práva.

Futurama - Naturama (Přírodňárna)
Futurama - Naturama (Přírodňárna)

V úterý nás pak rovněž ve 21.20 čeká poslední díl první poloviny poslední řady (kdo se neorientuje, najde seznam všech dílů zde).

Epizoda se jmenuje Přírodňárna a jde o cosi na způsob simpsonovských čarodějnických dílů – namísto tradičních zápletek Planet Express se totiž jedná o komiksový přírodopisný dokument, v němž zvířátka dostanou obličeje hrdinů Futuramy a svým cynickým humorem vám vysvětlí, jak to chodí ve fauně i floře. Dobré pokoukání.

Tím nám premiérové díly Futuramy na COOLu prozatím končí. Není to však jediná posmutnělá zpráva. Futurama totiž skončila i v zahraničí – a tentokrát jde o úplný konec seriálu jako takového! *smrk, fňuk*

Nicméně těch posledních třináct dílů (poslední řada je prostě rozdělená na dvě části – takže tu druhou část) na COOLu ještě uvidíte, to vám slibujem! Těšte se na ni příští rok.

Ve středu 4. září tak byl v USA odvysílán poslední díl jménem Meanwhile. V něm se opět Fry rozhodl sbalit Leelu pomocí profesorova udělátka na vracení času. S tím, vážení přátelé, Futurama definitivně skončila. Žádné další díly, žádná další řada, žádná další dobrodružství. Meanwhile si vysloužil kladné hodnocení, buďme proto rádi, že náš oblíbený seriál odešel s grácií!

Takže, jak by řekl Fry, goodnight, sweet prince Futurama...

Futurama - Seymour
Futurama - Seymour

(lol)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama