Konečně! Uncharted 4 si zahrajete i na počítači, ale...

Podpora Remote Play míří na PC a Mac!
Shuhei Yoshida a Nathan Drake
Shuhei Yoshida a Nathan Drake

S vydáním operačního systému Windows 10 se majitelé Xbox One dočkali možnosti přímého streamování obrazu z konzole do počítače, spolu s možností také hry vzdáleně ovládat. Něco podobného zatím lidé v Sony dokázali využít jen při spárování konzole a přenosného PS Vita, podle slov prezidenta Sony Worldwide Studios Shuheie Yoshidy je ale tomuto omezení konec.

Yoshida na svém twitteru potvrdil spekulace, že tzv. Remote play bude dostupný i na PC, byť při tom nebyl konkrétní a neuvedl datum uvedení této služby. Vše záleží na přípravě aplikace pro PC, ale také pro Mac, která bude schopná zpracovávat obraz a komunikaci s ovladačem. V této souvislosti se pak hráči ptali také na to, zda už Sony konečně vydá oficiální ovladače pro použití PS4 gamepadu na PC, k tomu se už ale Yoshida nevyjádřil.

S příchodem této funkce nicméně ztrácí Microsoft další ze svých výhod a souboj o krále této generace konzolí je zase neúprosnější. A co vy, vítáte tuto funkci, anebo se počítači nezaobíráte a dál budete hrát přímo z konzole?

Zdeněk Princ facebookové stránky autora

The Last of Us

Vývojáři Uncharted a The Last of Us vyzradili velké tajemství. O co jde?

Uncharted (ilustrační foto)

Uncharted 4 bude mít mikrotransakce! Možná to ale nebude úplná pohroma

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama