Král džungle zesměšní Tarzana i Lvího krále

Houpe se na lijáně. Je spoře oblečen. Byl vychován gorilami. Jezdí na slonovi. Rád banány. To není Tarzan, to je George, nejzábavnější opičí muž Afriky. V sobotu od 20.00 na Prima COOL. A v pondělí ve 22.50 druhý díl!
Brendan Fraser jako Král džungle
Brendan Fraser jako Král džungle
Prima COOL

George (Brendan Fraser), který byl vychován gorilou v srdci Afriky, jednoho krásného dne zachrání před lvem podivnou bytost – dívku Uršulu (Leslie Mann).

Ta ale nedokáže pochopit, že gorilí otec George umí mluvit, číst i malovat. Jeho slon se chová jako cvičený pes nosící klacíky a jeho dům v lijánách je více studovna než primitivní obydlí.

Jaké je ale Georgovo překvapení, když zjišťuje, že jeho džungle je procházka růžovým sadem oproti džungli, která ho čeká v San Francisku.V pondělí 2.3. od 22.50 sledujte pokračování: Král džungle 2

Král džungle je parodie na Tarzana, ale také Lvího krále a klasické filmy, kde jsou černoši barbaři a běloši symbol pokroku.

Slizkému příteli Uršuly se domorodci vysmějí se starým foťákem, protože oni mají nejnovější zrcadlovku. Opičák raději přestírá, že neumí mluvit a vysmívá se lidským rituálům – balení holek. Nechápe, že šíleně cenit zuby a mračit se není ta správná cesta.

Král džungle - upoutávka 30s

George při svém letu na lijáně zasádně naráží hlavou do stromu, místo slov používá tarzanovský pokřik a v San Francisku zjistí, že ženské šaty jsou jeho módní styl.

Film je plný gagů, například určitě vám tu někdo uklouzne na banánové slupce, pták je vystřelen z chobotu a gorilí komando s červenými šátky připomíná čínské bojovníky kung-fu.

Král džungle je adaptací scénáře Dana Olsena, který mimo jiné napsal Inspektora Gadgeta či Lidé z předměstí s Tomem Hanksem.

Lev, slon, ptáci i opice jsou živá zvířata. Pouze gorily z Georgova okolí hrají herci v kostýmech.

Nechte si rozhýbat bránice s nejvíc sexy mužem džungle a jeho nevšedními chlupatými přáteli v sobotu od 20.00 na Prima COOL.

Král džungle - upoutávka 15s

Verča Loudová

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama