LADRONKAFEST 2013 už tuto sobotu!

Největší festival volnočasových aktivit ve střední Evropě LADRONKAFEST 2013, který už dvanáctým rokem pořádá Městská část Praha 6, se nezadržitelně blíží.
Ladronka fest 2013

V parku Ladronka v Praze 6 se bude prezentovat přes 70 volnočasových aktivit pro děti, dospělé i milovníky adrenalinu, a to už tuto sobotu 14. září od 11.00 do 22.00 hodin.

Tradiční soutěž studentských kapel byla už na internetu a Facebooku Ladronkafestu ukončena. Teď už všichni finalisté, kteří vzešli z hlasování fanoušků, pilně cvičí na svá živá vystoupení přímo na festivalu. Vítězem se v sobotu odpoledne stane ta z kapel, jež na Ladronce sklidí největší aplaus od diváků.

„Program Ladronkafestu v prostoru celého parku je znovu opravdu pestrý. Nachystáno bude přes 70 aktivit pro všechny věkové skupiny – od dětí přes maminky a sportovně založené tatínky až po milovníky adrenalinu. Každoročně na Ladronkafest přichází cca 15 tisíc lidí. Těším se, že letos možná padne návštěvnický rekord. Vstup na akci je zdarma,“ řekla Marie Kousalíková, starostka Prahy 6.

Některé atrakce si dokonce vyzkoušejí i české celebrity. Tváře  zpravodajství FTV Prima, mezi kterými nebudou chybět Sandra Parmová, Terezie Kašparovská nebo Bára Kozáková, se už zapsaly do kurzu sebeobrany.

Se svými ratolestmi si nejen výtvarné ateliéry přijdou vyzkoušet například Monika Marešová, Markéta Hrubešová, Lukáš Langmajer či Vendula Křížová.

Nebude chybět Mistrovství ČR v poweriser (skákací boty) a v Kubb, exhibice jezdců na BMX a MTB na překážce Funbox line, pole battle league, skimboarding, lacrosse, slackline, golf, box, hokej, workshopy, umělecké dílny, římské legie, sebeobrana a mnohem víc.

Po celý den se na pódiu budou střídat studentské kapely, sportovní a freestylové exhibice, taneční show a v neposlední řadě také soutěže o super ceny. Sehraná moderátorská dvojka Nasty a En.dru se z pódia prakticky nehne, těšit se můžete také na jejich vtipné scénky.
Večer si hudební fandové přijdou na své při koncertě skupiny Royalball, vycházející hvězdy pražské indie scény. Závěrem skvělého dne potěší nejen své příznivce oblíbená kapela Notes From Prague. Mezi koncerty pódium vždy ovládne atraktivní breakdance battle.

Pro děti jsou připravené atrakce v podobě skákacích trampolín, vyzkoušet si mohou jednotlivé atletické disciplíny nebo dětské rugby a mnoho dalšího.

Více informací a kompletní program na www.ladronkafest.cz

LADRONKAFEST JE NEJVĚTŠÍM FESTIVALEM VOLNOČASOVÝCH AKTIVIT VE STŘEDNÍ EVROPĚ!

LETOS OPĚT NA LADRONCE  V SOBOTU 14. 9. 2013.

STARTUJEME V 11.00 HODIN A VSTUP JE ZDARMA!Ladronka fest 2013 plakát

Ladronka fest 2013 plakát

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama