League of Legends exkuzivně na COOLu! V roli komentátora je Freeze!

Jo, dočkali jste se. Je to tady. Fakt. Celé Mistrovství světa v LoL uvidíte na COOLu!
misty

Podařilo se nám získat exkluzivně práva na celou akci Mistrovství světa ve hře League of Legends. A celou tuhle super záležitost pro vás budou česky komentovat dva borci, kteří jsou v tom u nás jednoznačně nejlepší! Chcete vědět víc? Čtěte!

Ve čtvrtek 18. září startují zápasy Mistrovství světa v League of Legends. Poprvé je můžete sledovat česky a navíc se spoustou bonusových materiálů. Už samotné zápasy těch nejlepších týmů světa budou naprostá bomba, ale my pro vás navíc zajistili i ty nejlepší české experty!

Hlavním komentátorem bude Petr „Xsnapy“ Jirák, jeden z nejoblíbenějších českých casterů LoLka. A k němu jsme sehnali Freeze.

ZÁPASY SLEDUJTE VŽDY TADY!

Jo, opravdu toho Freeze, který je určitě nejlepší český hráč LoLka a jediný, kdo se touhle hrou na profi úrovni živí. Důkaz? Tady jsou oba naši komentátoři společně, už na fotce ze studia, odkud se vysílá:

Frezze a Xsnapy

Tahle dvojice vám přinese díky tomuhle speciálnímu kombu dokonalou zábavu, špičkové komentáře, ale taky zákulisní info a možná i něco navíc – vždyť Freeze většinu těch, co budou hrát, zná osobně 

Zápasy se vysílají z Asie, takže čas přenosů není úplně ideální: pojede se už od 11:00. Ale nebojte, za školu kvůli tomu chodit nemusíme – vždy druhý den budeme mít na webu záznamy všech odehraných zápasů!

A ještě jedna věc: vysíláme ze studia v Rumunsku, dnes je to poprvé, tak prosíme, buďte tolerantní k technickým i lidským nedostatkům…

Na co všechno se můžete těšit?

Minulý rok sledovalo finále z MS v League od Legends neuvěřitelných 32 milionů diváků. Letos se Finále odehrává na druhém největším jihokorejském stadionu, Sangamu, který má kapacitu 66 800 lidí, a diváci Prima COOL u toho můžou být také - ale on-line :)

Harmonogram přenosů vypadá takhle:

Základní skupiny: 18.-21. září a 25.-28. září; vždy od 11:00

Čtvrtfinále: 3.-6. října:

Semifinále: 11.-12. října:

Velké finále: 19. října, už od 08.30!

 

A proč to vůbec děláme? Odpověď tady:

Ahri

Největší herní akce roku na COOLu! Co a proč pro vás máme?

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama