League of Legends o víkendu na COOLU! Sledujte zápasy LCS!

Nejlepší zápasy v League of Legends sledujte v sobotu a neděli na COOLu!
LCS 2015

Již dnes odpoledne začne očekávané play-off nejprestižnější ligy LCS! Na sobotu a neděli je naplánováno předkolo, které zkompletuje semifinalisty jarní části, a to jak v evropském, tak i americkém regionu.

Dohromady nás čekají 4 zápasy, přičemž na každý den připadnou dva (vždy jeden z EU a jeden z NA). Stejně jako devátý týden základní skupiny, tak i play-off si můžete užít s českým komentářem od populární dvojice Petr „Xnapy“ Jirák a Pavel „Mozilla“ Klaban.

Sledujte tady:

SOBOTA

Jako první přijde na řadu pikantní zápas Copenhagen Wolves a H2k-Gaming, tedy třetího a šestého týmu v tabulce. Mírným favoritem jsou v tomto duelu hráči H2k, kteří mají perfektní formu a právem jsou označování za jedny z nejlepších v Evropě. Ovšem výhru zdaleka nemají jistou. Parta okolo českého borce Aleše „Freeze“ Kněžínka podává také dobré výkony a minimálně budou Vlci důstojnými soupeři. Tak či onak je skóre vzájemných utkání 1-1, tudíž se může stát naprosto cokoliv. Vítěz jde na Fnatic.

Poté bude následovat zápas z NA regionu, v němž se utkají CLG a Team Liquid, týmy na stejném pořadí jako ty předtím. Tentokrát to bude velmi zajímavý duel, protože CLG skončili sice třetí v základní části, za to však dvakrát s Liquid prohráli, což je tak trochu vykopává ze sedla jasného favorita. Nyní se však nebude hrát na jeden vítězný bod, a to bude velmi klíčové. Ten lepší si zahraje semifinále proti Cloud 9.

NEDĚLE

Ve stejném duchu se ponese i druhý víkendový den. Od 17:00 opět vypukne LCS EU, kde se proti sobě postaví Gambit Gaming a Unicorns of Love, týmy s téměř stejným skóre a vyrovnanými vzájemnými zápasy. Mírně favorizování jsou v tomhle ohledu Gambiti, avšak trochu rozpačití UoL o sobě budou chtít rozhodně dát vědět a poprat se o možnost semifinále proti SK Gaming.

Víkend vyvrcholí posledním předkolem z LCS NA, ten je tak trochu zrcadlem sobotního zápasu stejného regionu. Utkají se Team Impulse a Gravity Gaming. V tomto případě vše mluví pro Impulse, kteří dvakrát ve vzájemných zápasech zvítězili a i v tabulce jsou před Gravity. Zde má zápas jasného favorita. Vítěz se utká s TSM.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama