MAFIA III: Máme 3 zaručené důkazy, že je hlavní hrdina synem Joa Barbary!

Tuhle teorii už nedostanete z hlavy!
Lincoln Clay a Joe Barbaro
Lincoln Clay a Joe Barbaro

Při vzpomínání na druhý díl hry Mafia se vždycky dříve nebo později začne debatovat nad tématem Joa Barbary. Parťák hlavního hrdina Vita, nenapravitelný průserář a holkař to neměl kvůli sobě samému příliš lehké a vlastně nikdo neví, jak to s ním doopravdy dopadlo. Co když je ale všechno trochu jinak a jeho odkaz bude žít dál i v chystaném třetím díle? Množí se totiž teorie, že hlavní hrdina Mafia 3 – Lincoln – může být Barbarovým synem!

Dali jsme proto dohromady tři důkazy, které hovoří ve prospěch těchto teorií, a pokud jste dosud nad tímto scénářem neuvažovali, po přečtení článku ho už nedostanete z hlavy.

1) JOE MUSEL OPUSTIT EMPIRE BAY

Přibližně v polovině příběhu druhého dílu sklapne past – Vito je uvězněn a Joe na nějakou dobu z bezpečnostních důvodů opouští Empire Bay. Zamířil na jih, tedy do míst, odkud pochází Lincoln a kde se bude odehrávat děj třetího dílu. Zároveň si nemyslíme, že by se Barbarův charakter nějak výrazně změnil a jeho záliba v ženy určitě pokračovala. Pokud si navíc přisadíme, že je Lincoln míšenec, pohádka do sebe začíná skvěle zapadt.

2) VITO BY NESPOLUPRACOVAL JEN TAK S NĚKÝM

Dalším důkazem je přítomnost Vita Scaletty, který by podle toho, co o něm víme z druhého dílu, nespolupracoval jen tak s někým. Ve skutečnosti je Lincoln přesným opakem toho, s kým by chtěl Vito cokoliv mít, a proto nás napadá jediné. Lincoln je Joeův syn a Vito cítí povinnost se o něj postarat. To by podporovalo myšlenku, že se Vito viní za případnou Joeovu smrt a otcovským přístupem chce tenhle dluh smazat.

 

3) LINCOLN VYPADÁ JAKO JOE!

V neposlední řadě tu pak máme důkaz z nejpřímějších! Stačí se podívat na fotkou táty se synem a hned je jasno. Lincolnovy oči a hlavně nos jsou takřka shodné s tím, jak vypadal Joe a vezmeme-li v potaz, že druhý díl v určitém momentu odkazoval na jedničku, mělo by na provázání dojít i v tomto případě.

No, řekněte, nedává vám to smysl? Jak jinak by chtěli vývojáři vysvětlit ten značný posun a skok? Na tomhle příběhu zkrátka ještě něco bude!

Zdeněk Princ - facebookové stránky autora

Mafia 3 - autům dává křídláááá?

MAFIA III: 5 bludů a předsudků a jejich vysvětlení!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama