Michael Dudikoff se ve čtvrtek ocitne Na útěku

Genetické experimenty a záchvaty zuřivosti – to a ještě mnohem víc s lahodně béčkové podívané! Ve čtvrtek od 21:50 na COOLu!
Michael Dudikoff Na útěku
Michael Dudikoff Na útěku
gonet.cz

Chcete starý dobrý akční film s děravou story, násilím i srandovně ultradrsoňským hrdinou v hlavní roli?

Čtvrteční film Na útěku vyjde vstříc každému milovníkovi bezmyšlenkovitých trháků!

Snímek má především zajímavý námět – elektrikář Dudikoff začne mít vize narvané násilím a chaosem. To by nebylo nic tak divného, kdo z nás občas netouží někoho nabodnout na kůl (nebo cool)? Že nikdo? Inu, budeme dělat, že jsem se neptal... :)

Dudikoffa však následně doma přepadne partička panáků a přinutí ho k útěku do lesů. Vize se vrátí, začne se v nich vyskytovat i jeho manželka.

Nakonec se pokradmu domů vrátí a pomalu začne odhalovat tajemství genetických experimentů, kterým byla jeho milovaná vystavena…Story tajuplnou jako hrad v Karpatech však stranou, největším tahákem jde zde totiž rozhodně xicht Michaela Dufikoffa! Tenhle frajer v 80. a 90. letech platil za herce čtvrté cenové, jeho kousky jsou však nedoceněnou součástí žánrovek – a jen neblahým dílem osudu se Dudikoff nedočkal podobně kultovního (čti: ironického) statusu jako Chuck Norris.

Dudikoff měl totiž tu smůlu, že se v 80. letech vyžíval spíše s karate kouscích, které byly in o dekádu dříve. Jeho prvním a posledním průlomem byla role v Americkém ninjovi (1986) a pěti následujících pokračováních. Na vlak akčních filmů zkrátka nasedl trochu pozdě a na směřování jeho kariéry mezi béčka a céčka se už nikdy nic nezměnilo. I když…

Jeho strnulá tvář se sice nikdy neprosadila tak, jak se to podařilo u herecky podobně vybaveného Schwarzeneggera, Norrise nebo Stalloneho – ale přesto má Dudikoff dodnes věrnou sortu fanoušků, kteří jeho výkony zbožňují. Dudikoff se ostatně dočkal malé roličky v nejnovějším snímku Pád bílého domu a snaží se protlačit i do třetího dílu Postradatelných! Držíme palce.

Připomeňte si výkon tak teroristický, až je božanský! Dudikoff se ocitne na útěku v klasickém akčňáku Na útěku ve čtvrtek ve 21:50!

(lol)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama