Minecraft už nikdy nebude jako dřív! Vývojáři přidávají nečekaný prvek

Vozidla? Vzducholodě? Tak co si pro nás vývojáři připravili?!
Minecraft
Minecraft
Mojang

Vývojáři ze studia Mojang, kteří se i po koupi Microsoftem starají o svůj kostičkový poklad jménem Minecraft, přidali do testovací verze prvek, který do značné míry ovlivní hratelnost a nabídne další rovinu zábavy. Nebudeme vás už déle napínat – jde o létání.

Pokud hrajete Minecraft pravidelně, mohli byste namítnout, že létat už lze v tzv. Creative režimu, informace se však týká zbývajících dvou módů, tedy survival a hardcore. Hráči navíc nebudou moci využít vrtulníkové ovládání, kdy může postava levitovat ve vzduchu, ale jen jakousi formu klouzání vzduchem za pomoci kápě.

Speciální létající pláště ale nebude možné vyrobit – vývojář Jens Bergensten naznačil, že je budeme muset na mapě najít a spokojit se s tím, že za letu na zádech vašeho hrdiny vystřídají váš stávající a jistě i náležitě vyšperkovaný plášť. Tedy, pokud takový vůbec máte…

Létání si nakonec můžete sami vyzkoušet stažením snapshotu 15w41b, pokud vám čísla nic neříkají, pro jistotu si počkejte, až budou pláště ve hře oficiálně.

Zdeněk Princ - facebookové stránky autora

GTA V se přesouvá do Minecraftu

VIDEO: Herní invaze! GTA 5 se stěhuje do Minecraftu, podívejte se na mapu

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama