Mladí fotbalisté se setkají se Zidanem!

Sedm mladých nadějných fotbalistů z Prahy bude 15.–16. června Česko reprezentovat na mezinárodním turnaji ve francouzské Provence. A možná si tam zahrají i proti fotbalové hvězdě Zinedinu Zidanovi a jeho týmu.
adidas Team Five Challenge – vítězný tým česko slovenského finále FC HUNTERS2DREAMS se raduje
adidas Team Five Challenge – vítězný tým česko slovenského finále FC HUNTERS2DREAMS se raduje

U příležitosti uvedení nové vůně Team Five připravila značka adidas mezinárodní soutěž v malé kopané adidas Team Five Challenge.

Českou a Slovenskou republiku bude na světovém finále ve francouzském městě Aix-en-Provence zastupovat tým FC HUNTERS2DREAMS (Praha), který 2. června vyhrál české a slovenské finále ve Zbuzanech u Prahy.

"Náš tým je hodně mladý, jsme ročníky 1993 a 1994 a šest z nás hraje za Spartu a jeden za Bohemku. Všichni hrajeme fotbal odmalička a náš cíl je zkusit se fotbalem živit," říká za vítězné mužstvo jeden z jeho členů David Mařík.

Do podobného turnaje se přihlásili poprvé. "Sešla se tu skvělá parta kamarádů, která miluje malou kopanou, takže jsme moc rádi, že adidas a společnost Coty uspořádali takovýhle turnaj a my máme možnost se podívat do Francie. Náš cíl je reprezentovat zemi v tom nejlepším fotbalovém světle a zkusit se probojovat mezi 3 nejlepší státy, a také si to tam jedeme samozřejmě užít," smějí se kluci z týmu FC HUNTERS2DREAMS.

Podívejte se na video natočené bezprostředně po jejich vítězství v česko slovenském finále:

adidas Team Five Challenge – česko slovenské finále 2. 6. 2013
adidas Team Five Challenge – česko slovenské finále 2. 6. 2013

Původně se velké vnitrostátní finále mělo uskutečnit ve Freestyle Parku v pražských Modřanech. Pro nepřízeň počasí však bylo na poslední chvíli přesunuto do kryté fotbalové haly v Praze Zbuzanech.

Ve finále se utkaly tři týmy z České republiky a tři týmy ze Slovenska, které postoupily z 24 zaregistrovaných týmů v České republice a 24 týmů na Slovensku. Základní kolo proběhlo 18. května v Praze a 19. května v Bratislavě.

Do finále postoupily a v neděli 2. června 2013 se utkaly týmy: Spartak Stráže, FC Looser Benešov, SC Veltěž, FC Hunters2dreams, BLMF Bepon, Švárni Bujaci.

Utkání v malé kopané adidas Team Five Challenge bylo zahájeno ve 12.20. Týmy byly rozlosovány a v prvním kole se utkal každý s každým. Po dramatických prvních zápasech se do semifinále kvalifikoval tým FC Hunters2dreams, Spartak Stráže, SC Veltěž a BLMF Bepon. V rámci play off se do finále probojoval tým FC Hunters2dreams a SC Veltěž.

Oba týmy vložily do finálového zápasu veškeré síly a za stavu 8:1 zvítězil tým FC Hunters2dreams.

Fotbalová utkání byla podpořena vystoupením profesionálních roztleskávaček DANCE EB, které hráče během zápasu povzbuzovaly. Kromě atraktivní fotbalové podívané byla na programu také spousta soutěží.

Diváci si mohli vyzkoušet rychlost svého kopu nebo přesnost kopu míče přes rampu do sítě a vyhrát kosmetiku z řady adidas Team Five.

Hlavní diváckou soutěží byl tip na vítěze. Ten, kdo tipovací lístek vyplnil a vhodil do krabice, obdržel hodnotné dárky od kosmetické značky adidas.

Odpolednem provázel moderátor Libor Bouček.

Vítězný tým FC Hunters2dreams odcestuje 14. června 2013 do Aix-en-Provence, kde se o víkendu 15.–16. 6. 2013 zúčastní mezinárodní fotbalové soutěže adidas Team Five Challenge a utká se s vítěznými týmy z Francie, Německa, Řecka, Maďarska, Mexika, Polska a Velké Británie.

Vítězný tým celého turnaje si zahraje proti francouzské fotbalové hvězdě Zinedinu Zidanovi, mistru světa z roku 1998 a jednomu z nejuznávanějších fotbalistů přelomu tisíciletí.

Prima COOL bude opět u toho a přinese vám rozhovor i s legendárním Zinedinem Zidanem.

Více informací o akci najdete na www.adidas-team-five.com/cz /about-the-challenge

adidas Team Five Challenge – trailer 2
adidas Team Five Challenge – trailer 2


Kdo vyhrál originální vůni, sprchový gel, ručník či praktický baťůžek z kolekce adidas Team Five special edition v naší soutěži, se dozvíte zde.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama