Mysteriózní sobotní večer na COOLu

První díl Bourneovy trilogie s názvem Agent bez minulosti spolu s fenomenálním celovečerákem Akta X udeří v sobotu po osmé večerní!
Agent bez minulosti
Agent bez minulosti
analoghype.com

Co dělat, kdyby vás jednoho dne vylovili z moře a vy jste si nic nepamatovali? To poradí akční drama Agent bez minulosti v sobotu od 20.00.

Tenhle majstrštyk v roce 2002 ukázal všem těm zaprděným Jamesům Bondům, jak se má dělat hustokruté špionážní drama a že suché Martini s vodkou vážně není dobrý nápad jak zůstat v utajení…

Agent bez minulosti byl první dílem Bourneovské filmové série, která dále rozšířila hvězdu Matta Damona a ovlivnila špionážní filmy prakticky až dodnes – včetně právě nejnovější bondovské série s Danielem Craigem v hlavní roli!

Agent bez minulosti - upoutávka 30s

A hned po téhle vysoce oceňované náloži (Agent bez minulosti má na ČSFD 86%!) následuje nemenší pochutina – tentokrát z vědecko-fantastického světa!

Jedná se o celovečerní snímek Akta X z roku 1998, tedy vrcholu slávy tohohle fenoménu.
Dočkáme se v něm dvojice Duchovny/Mulder a Anderson/Scully, kteří se snaží rozlousknout záhadu spiknutí kryjícího kradmou invazi emzáků...

Zní to tajemně? Taky že to tajemné je! Celý film jede jako namazaný blesk a vytahuje kauzy dobře známé věrným divákům seriálu, přesto je však zaobaluje tak, aby se v zápletce orientovali i nováčci.

Tuhle pecku si můžete dát v sobotu od 22.25!

Akta X - Blue

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama