Na Votvíráku vyroste "Stodolní" ulice i s bazénem!

A její součástí bude i Prima COOL stan nabitý zábavou i skvělou muzikou. Už o víkendu 14.–16. června na letišti v Milovicích.
Votvirák 2013
Votvirák 2013

Další ročník největší přehlídky českých a slovenských kapel se blíží.

Letos se na Votvíráku těšte například na Tata Bojs, Kryštof, Tomáše Kluse, Richarda Müllera, Sto zvířat, Iné Kafe nebo Rybičky 48 (na jejichž nový klip se můžete podívat tady) a další pop rockové hvězdy.

Hip Hop Stage budou v Milovicích okupovat Rytmus, Ektor, Vladimír 518, Vec nebo Moja Reč a chybět nebude ani malá „Stodolní“ ulice se stany plnými taneční muziky (v noci) i odpočinku (přes den). 

V našem zbrusu novém stanu zvaném Prima COOL CUBE se těšte na graffiti workshop, žonglování, chill out zónu, kino, ve kterém pojede Pekelná výzva a Partička, Pekelnou hodinku s Romanem Buťou z Těžký dřiny, kde budete mít možnost vyzkoušet si disciplíny z Pekelné výzvy.

V noci vás v Prima COOL CUBE roztančí DJ Friky, Hiffi & Jacob, DJ Pixie, DJ Basstien, DJ Rich v rytmu electro, funky, dub step, drum n' bass.

Votvírák 2013 Official festival spot

Pro adrenalinové nadšence budou na Votvíráku také různé sportovní atrakce a dokonce i bazén! A prý to nebude žádné brouzdaliště...

Vstupenky jsou v předprodeji k mání za 235 Kč, ale my pro vás už příští týden budeme mít SOUTĚŽ  o 50 lístků úplně zadarmo! Sledujte www.prima-cool.cz a náš facebook, ať to neprošvihnete!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama