Najde Brenda Ztracený poklad Aztéků?

Vzpomeňte na mládí v nedělním dobrodružném bijáku. Začínáme od 20.:00 na Prima COOL.
Shannen Doherty a Daniel Jackson ve filmu Ztracený poklad Aztéků
Shannen Doherty a Daniel Jackson ve filmu Ztracený poklad Aztéků
fanpop.com

Znáte ji jako členku "zlaté mládeže" z Beverly Hills (konkrétněji čísla popisného 90210) i jako jednu z několika Čarodějek.

V neděli večer se vám navíc stará známá Shannen Doherty představí v roli archeoložky v dobrodružném béčku Ztracený poklad Aztéků!

Řekli jsme béčko? Tím jsme samozřejmě mysleli šestákovou zápletku o ztraceném pokladu!

Považte ostatně děj: když se na konci 19. století jistý profesor dovtípil o možné existenci města kdesi v americké pustině, vydal se ho najít. Brzy poté se však celá výprava záhadně odmlčela.

Jeho dcera (Shannen Doherty) se ovšem nevzdává a později vede do stejných míst i záchrannou výpravu (plnou kanadských herců). Objeví zde primitivní civilizaci i mýtus o aztéckém městě, které střeží samotný bůh Quetzalcoatl. Kam se však poděl její otec?

Výsledkem je 88 minut solidní zápletky ve stylu Indiana Jonese na lehké, finanční dietě. Ale nevadí, krom Shannen Doherty navíc snímek tahá ještě na druhého známého do party – Michaela Shankse z Hvězdné brány. Ten se zde představí – tradá – nečekaně v roli vědce! A pro diváky kanadských seriálů snímek nabídne i některé další známé xichty...

Zpříjemněte si nedělní večer s Aztéky, Brendou a Danielem Jacksonem. Výprava začíná od 20.00 na COOLu.

(lol)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama