Narozeninové novinky na COOLu!

Prima COOL slaví 1.4. tři roky a máme pro vás několik lákavých dárků. Odstartuje výpravný seriál Terra Nova, zařádí si Bastardi, přisviští Americký chopper 2, nestárnoucí Simpsonovi přijdou se třiadvacátou řadou a Skladiště 13 odhalí svá nadpřirozená tajemství!
Simpsonovi XXIII - Obrázek 3

Narozeninový večer začne 1. 4. ve 20.00 dvěma úvodními epizodami velkolepého seriálu Terra Nova z produkce Stevena Spielberga. Lidstvo se v něm vrátí do doby dinosaurů před 85 miliony let. Pro seriál bylo postaveno více než 250 různých kulis a rozpočet na jednu epizodu činil kolem 4 milionů dolarů! Paleontolog Jack Horner navíc pro seriál navrhl realistické dinosauryů z období křídy, jiné než byli v Jurském parku.  

Ve 21.55 vpadnou na obrazovku Bastardi 2 – premiéra pokračování českého filmu, s nímž slavila Prima COOL loňské narozeniny. Pokud jste "jedničku" neviděli, můžete si jí na COOLu pustit už v sobotu 31.3. od 22.25.

 

Nové díly Simpsonů!

 

V průběhu dubna vás čekají i další premiéry! Od 12. 4. to bude třeba 23. série Simpsonových. Nové díly uvidíte každý čtvrtek od 20.45 a těšit se můžete nejen na oslavovanou pětistou epizodu, ale také na neotřelý dabingový hlas – jednu z postav totiž namluvil Zdeněk Pohlreich.

S Paulem Teutulem a jeho syny se na Prima COOL od 10. 4. vrátí Americký chopper 2. Seriál, který bude každé úterý od 20.15 ukazovat, jak se vyrábějí ty nejvíc cool motorky na míru. U Teutulů navíc často není daleko ani k peprným slovům a šťavnaté hádce...

 

Skladiště 13

 

Víkendové podvečery (17.45) od 14. 4. obestře záhadami nový americký seriál Skladiště 13. V tomto prostoru se uchovávají různé objekty a artefakty vládnoucí nadpřirozenými silami, sesbírané za celá staletí. Úkolem agentů tajné služby Lattimera a Beringové je vyhledávat po světě další takové předměty, aby nemohly ohrožovat lidstvo.

Kromě seriálů máme na duben připraveno i pár lákavých filmů. Například komedie Malá miss Sunshine, Doba ledová, Těžce zamilován, Mystery men, Bratrstvo Černé pracky i dobrodružný snímek Zakázané království a dvoudílný film o hunském bojovníkovi Attila.

A pozor! Chystáme ještě jedno - zatím tajné - překvapení!
Nechte se překvapit :)

 

Na který pořad se nejvíc těšíte a proč?

Napište nám to do diskuse :)

Anketa

V dubnu se nejvíc těším na:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama