NCIS L. A. se v pátek spojí s Hawai 5-0

Páteční dvoudíl NCIS L. A. přinese jak regulérní spásu lidstva, tak i nečekaný crossover s jiným seriálem! Dejte si ho v pátek od 20.15 na COOLu!
Námořní vyšetřovací služba L.A.
Námořní vyšetřovací služba L.A.

Nebezpečné neštovice i nečekané kamarádšofty představí od 20.15 epizoda Dotek smrti. Díl začíná klasickým přehledem „v minulých dílech jste viděli“ – a pokud vám sestřih nepřipomíná nic z minulého týdne, nezoufejte!

Dotek smrti je totiž vzácným příkladem crossoveru čili průniku dvou různých seriálů. V tomto případě Dotek smrti navazuje na epizodu seriálu Hawai 5-0, v níž hráli prominentní úlohu naši dva gerojové z NCIS L. A.

Celé dva týmy byly totiž potřeba pro vystopování původu teroristického užití neštovic!

A protože se případ ani zdaleka nestihl uzavřít, zápletku s hrozbou globální pandemie neštovic zakončí až megalomanský páteční Dotek smrti! Sledujte jej od 20.15!

Zato díl následující, se startem od 21.15, vrací L. A. tým NCIS do starých dobrých kolejí.

Epizoda se dokonce jmenuje Poklidná čtvrť a pojednává o Kensi a Deeksovi, kteří hledají spícího agenta tím, že se… v přestrojení za manžele infiltrují do na-první-pohled klidné ulice.

Dá se čekat, že sovy nejsou, čím se zdají být, a v uličce začne být brzy pořádně horko! (a není to jen geografickým zasazením do Los Angeles!)

Námořní čmuchalové se na vás svým origoš nášupem přivalí už v pátečním primetimu! (čili od 20.15 a pak od 21.15, že jo).

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama