Nečekaná změna směru! Nové Call of Duty se najednou líbí všem

Call of Duty: Black Ops III
Call of Duty: Black Ops III
Activision

Nadávat na Call of Duty je takřka společenská nutnost. Zlá velká korporace Activision si drze dovoluje vydávat každý rok tu stejnou střílečku, chce za ni dokonce peníze a hádejte co – příběh v ní vždycky stojí za starou bačkoru. Dobře, konec ironie, pravdou totiž je, že nové Call of Duty: Black Ops III má poměrně solidní šanci zalíbit se i těm, kdo už nad sérií zlomili samopal.

Přitom stačilo jediné – přidat podporů modifikací – a hle, hra se drápe žebříčky oblíbenosti a fanoušci se doslova rozplývají. Pro ty z vás, kdo nemáte příliš jasno v tom, co tyhle modifikace dělají a proč je všichni chtějí – jde v podstatě o schválenou úpravu hry v jakémkoliv směru, který použitý engine dovoluje. A vězte, že díky tomu už v celé řadě her vzniklo opravdu kvantum zajímavých modů, často i kvalitnějších, než je originální hra sama.

Jediným drobným problémem je to, že vývojáři nestihnou připravit podporu modifikací hned k vydání hry tento pátek. Než ale dohrajete kampaň a trochu se rozkoukáte v multiplayeru, mělo by být všechno ready.

Zdeněk Princ - facebookové stránky autora

Call of Duty: Black Ops III

Vývojáři Call of Duty se omluvili za teroristický útok. Nevěděli, že...

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama