Neděle: Karel Roden a zvrat v American Horror Story

Nedělní večer přinese Karla Rodena proti Stiflerovi i zvrat v American Horror Story. Začínáme po osmé na COOLu.
Karel Roden ve filmu Neprůstřelný mnich
Karel Roden ve filmu Neprůstřelný mnich
Prima COOL

Čtyři hodiny krve a akce: to je nedělní večer na Prima COOL!

Ve 20:00 startuje akční béčkovina Neprůstřelný mnich, která přinese hned několik zajímavých elementů!

Rychle sfoukněme zápletku, v níž se nacistický důstojník (tradiční hollywoodský zloun Karel Roden) snaží získat tibetské tajemství věčného života. Kung-fu znající mniši v čele s Chow Yun-Fatem proto musejí najít vyvoleného, který bude schopný se Rodenovi postavit – a vyďobnou jedinou logickou volbu v Seannu Williamu Scottovi alias Stiflerovi!

Neprůstřelný mnich se sice nemůže pyšnit oscarovou zápletkou, ale jenom si to představte – Karel Roden vs. Stiffler! Nemá smysl říkat cokoliv dalšího...

Od 22:10 následuje další, již čtvrtý díl premiérové druhé řady American Horror Story s podtitulem Asylum. A tentokrát jde hnedle o první epizodu dvoudílu.

Dovnitř sanatoria tak zavítá jistá mladá dívka, jenž začne obviňovat doktora Anderse, že je ve skutečnosti nacistickým doktorem, vedle něhož by Mengele zbledl závistí.

Po úvodním oťukávání sanatoria tak nedělní díl konečně začne dále rozmíchávat zápletku American Horror Story a její temné pozadí...

American Horror Story II - upoutávka 30s

Příjemný večer – pokud tedy milujete fiktivní nacisty páchající zrůdnosti – pak optimisticky zakončíme vzpourou ve Spartakovi: Krev a písek. A to od 23:10.

Epizoda jménem Stíhohra totiž dále rozehrává intriky na Batiatově dvoře. Schyluje se k velkým gladiátorským zápasům a to znamená hru o moc.

Spartakus a Crixus tak společně musejí čelit významnému oponentovi. A bez hromady digitální krve se to neobejde ani tentokrát!

(lol)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama