Nejlepší Dota 2 tým v historii končí! Víme, co stálo za krachem Na'Vi.

I ti nejlepší hrdinové musí jednou odejít...
Dota 2 tým Natus Vincere
Dota 2 tým Natus Vincere

Hra Dota 2 se těší obrovské popularitě, a to nejen mezi rekreačními hráči, ale také na profesionální e-sportové úrovni. V nejrůznějších ligách mezi sebou soupeří obrovské množství týmu, ten nejmilovanější a pravděpodobně i nejlepší oblékal do dnešního dne žluto-černé mikiny Natus Vincere.

Jenže všechny pohádky musí jednou skončit a hráči Dendi, XBOCT, Funn1k, SoNNeikO a PSM už společně hájit barvy Na’Vi nebudou. Jejich tým byl před několika hodinami rozpuštěn.

Stalo se tak po nevydařeném vystoupení na největším turnaji v Dota 2 – The International – a neúspěšné kvalifikaci na Frankfurt Major, který se uskuteční v listopadu. Informaci zveřejnil ředitel Natus Vincere Igor Sydorenko, který poděkoval hráčům a naznačil, že Na’Vi teď v prostoru Dota 2 čekají zajímavé chvíle.

„Dříve nebo později čas dávných hrdinů pomine. Osud před nás předkládá nové výzvy, které musíme přijmout a znovu dokázat, že Na’Vi je tým šampionů,“ řekl Sydorenko. Zdůraznil tím také, že Na’Vi bude ve hraní Dota 2 na té nejvyšší úrovni pokračovat i nadále a už sestavuje novou pětici. Detaily bychom se měli dozvědět příští týden.

V tuto chvíli tedy zbývá jediné – GGWP! Jo, a smutek můžete zahnat třeba pohledeme na sličné dívky v cosplayích Doty. Funguje to!

Zdeněk Princ - facebookové stránky autora

DotA 2 přešla na nový Source 2 engine

Hráči hromadně prchají z populární DotA 2! Tak tohle vylepšení hry se fakt nepovedlo...

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama