Největší herní akce roku na COOLu! Co a proč pro vás máme?

Má profesionální na COOLu budoucnost? Jasně, my tomu věříme!
Ahri

COOL fandí hrám a elektronickým sportům zvlášť. Proč? Protože jsou cool, baví vás i nás a hlavně si myslíme, že mají obrovskou budoucnost. A tak se na COOLu, ať už v televizi nebo na našem webu, budete moci s herními záležitostmi setkávat pořád častěji.

Teď v září přenášíme naprostou bombu – asi největší herní akci světa, oficiální mistrovství světa ve hře League of Legends. A to česky, s exkluzivním Freezem v roli castera! Víc se dozvíte TADY.

Ale to rozhodně není zdaleka všechno, jak se COOL a gaming prolínají. Už jsme toho v tomhle ohledu zmákli docela dost:

Co dalšího můžete na COOLu ohledně her sledovat?

Tak především herní pořad Re-Play - s Bětkou, Mikolášem a jejich špičkovými hosty, kteří jsou nejen zábavní a vtipní, ale hlavně mají sakra hodně nahráno. Každou sobotu vždy v 12:05 vám v televizi přinášejí recenze, zákulisní informace a spoustu zajímavostí z herního světa. Záznamy jejich pořadu najdete TADY.

Mladší brácha Re-Playe, pořad Applikace, sice není tak úplně o hrách, ale souvisí s nimi. Protože apky prostě frčí a telefony samozřejmě kromě hraní můžou občas posloužit i k něčemu jinému, že… Sledujte vždy v sobotu v 12:35 hned po Re-Playi.

Taky jsme byli na IEM Katowice a natočili tam dost působivé video:

IEM: Den, kdy se eSport stal součástí Olympiády

COOL byl a také letos bude partnerem turnaje Hitpoint. Jedna z největších herních akcí svého druhu v České republice přinesla parádní zápasy rovnou v několika druzích počítačových her a sledovaly ji desetitisíce lidí – například na našem webu. Spoustu zápasů si můžete zkouknout TADY, další tam průběžně nahráváme.

COOL byl, jako jediný český zástupce, na nejlépe dotovaném herním turnaji světa – letos v létě na TI4 v americkém Seattlu. Celý tento turnaj v DOTA2 jsme exkluzivně přenášeli na našem webu, a to samozřejmě s českými komentátory OFFakem a Alckorem. Záznamy všech zápasů, které jsme streamovali najdete TADY, spoustu bonusových materiálů zase TADY.

Měli jsme celou Dreamleague v DOTA2. Většina zápasů jela u nás anglicky, část už ale i s českým komentářem. Záznamy turnajů si můžete prohlédnout TADY.

DOTA je u nás zatím nejsledovanější, takže každý týden streamuje osvědčená dvojka Alckor a OFFak ty nejlepší světové zápasy.

O novinkách a zajímavostech v gamingu vás každý týden informujeme v tomhle akčním speciálu: TADY.

Je to málo? Chybí vám něco? Napište nám na náš Facebook a uvidíme, třeba se něco vymyslí!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama