Nejvíc sexy fanynky má herní tým Dignitas. Přesvědčte se!

Podívejte se na krásné slečny fandící progamingu!
Holky umí svůj tým patřičně rozehřát
Holky umí svůj tým patřičně rozehřát

Britský profesionální herní tým Dignitas patří v Evropě mezi ty nadprůměrné. O jeho hlavní úspěchy se starají týmy ve hrách League of Legends a Hearthstone. Málokdo by ale řekl, že tato slavná herní organizace má i početnou základnu věrných fanoušků, ba co víc, věrných fanynek!

Většina lidí si totiž myslí, že progaming snad může zajímat jenom kluky. Ale to je přitom velký omyl! Stejně jako jsou na světě fanynky milující své oblíbené herce nebo sportovce, tak na světě existují obdivovatelky profesionálních hráčů počítačových her. Není to žert!

A tak vždy, když je potřeba tým trochu povzbudit, zaplavují sociální síť Twitter příspěvky mající hráče motivovat k úspěchům. Některá děvčata se toho přitom nebojí a klidně se vyfotí i jen ve spodním prádle v týmovém tričku. To pak mají hráči o motivaci k vítězství postaráno.

„Progaming mě dost baví, do toho Dignitas!“ svěřila se jedna ze sympatických slečen, která uveřejnila fotky v týmovém tričku na sociální síti Twitter. A jste na tom vy, když hrajete? Posílají vám přítelkyně také fotky ve spodním prádle jen v tričku s logem vašeho herního týmu? Anebo se na hraní dívají skrz prsty? Dejte nám vědět v komentářích!

Stanislav Mikeš
eSuba.eu

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama