(Ne)lekejte se! Hororový leden je tu!

Zachumlejte se do deky a zamkněte vstupní dveře! Bubáci, psychopati, duchové a zombies už se k vám vkrádají!
Hororový leden 2015 na COOLu
Hororový leden 2015 na COOLu
Prima COOL

Ve druhé polovině ledna bude na Prima COOL větší než malá koncentrace hororů, thrillerů a dalších filmů napínajících nervy jak špagáty!

Maximální dávka napětí začíná úderem třičtvrtě na jedenáct!

Co vás čeká?

Invaze – pondělí 19. 1. ve 22.45

Uprostřed sněhové bouře se na malém letišti kdesi v divočině ocitne skupina lidí, kteří zde musejí počkat, až se zlepší počasí. Když se k nim přidá eskorta s vězněm obviněným z vraždy, začínají mít strach o život. Netuší, že nebezpečí číhá docela jinde… Americký sci-fi thriller (2002).

REC – středa 21. 1. ve 22.45

Mělo jít o obyčejné natáčení nočního hasičského zásahu. Vše se však změní v noční můru, když je v jednom bytě nalezena žena infikovaná neznámou chorobou. Policie dům neprodyšně uzavře, aby se nákaza nešířila. Nikdo nemůže dovnitř ani ven… Španělský horor (2007)

Horory v lednu - upoutávka 45s

Podivní – pondělí 26. 1. ve 22.45

Po havárii letadla, při které unikla bakteriologická zbraň, se obyvatelé malého města v Iowě začínají měnit ve vraždící psychopaty. Šerif s manželkou chtějí z armádou obklíčeného domova uniknout do bezpečí... Americký sci-fi horor (2010).

Podivní

V pondělí večer budou všichni Podivní

 

REC 2 – středa 28. 1. ve 22.45

Speciální jednotka policistů vyráží do domu plného zombie najít krev původce nákazy. To, co najdou, je však horší než jejich nejstrašnější představy... Pokračování úspěšného španělského hororu (2009).

Horory vs. kravaťáci v lednu

Počítání mrtvých – sobota 31. 1. ve 22.15

Frank Pierce (Nicolas Cage) je na dně. Po pěti letech vyčerpávajících nočních služeb v sanitce záchranky se z něho stal alkoholik trpící těžkou depresí a halucinacemi – duchové desítek pacientů, které se mu nepodařilo zachránit, bloumají ulicemi Manhattanu s němou výčitkou nevyslovitelného utrpení. Během tří dramatických nocí zažije v ulicích New Yorku hotové peklo.

Horory vs. sitcomy v lednu - upoutávka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama