NOLAN! Nejlepší režisér současnosti má narozeniny. Co víme o jeho dalším filmu?

Nolanův nejnovější projekt vás zaručeně překvapí.
Hodně solidní kariéra...
Hodně solidní kariéra...
Warner Bros.

Filmy Christophera Nolana patří k tomu nejlepšímu, co se v posledních letech dostalo do kin. Jeho batmanovská trilogie je komiksovým etalonem a podobně diváky oslinil také Dokonalý trik, Počátek nebo Interstellar. Nolan dnes slaví 45. narozeniny, ke kterým mu tímto gratulujeme. A doufáme, že se hned po večírku vrhne na svůj další film.

Od premiéry Interstellaru je totiž ticho po pěšině a nikdo neví, čím nás Nolan rozseká příště. Tedy alespoň co se týče celovečerní tvorby, čerstvé informace totiž odhalují, že si slavný režisér střihnul menší bokovku. Co přesně to znamená? Všechny jeho náročné fanoušky to asi nepotěší, ale Nolan natočil krátký dokumentární film, který bude mít americkou premiéru už 19. srpna.

Tenhle nenápadný projekt nese jméno Quay a jeho předmětem jsou Stephen and Timothy Quayovi, dva bratři, kteří mají za sebou bohatou animátorskou kariéru. Nolan tohle duo náramně obdivuje. A aby to dal řádně najevo, natočil o něm film, jenž se bude promítat v rámci kinematografické události The Brothers Quay On 35mm.

Čekání na další Nolanův blockbuster tedy napjatě pokračuje. Pokud ale potřebujete vidět úplně všechno, co Nolan stvořil, začněte shánět letenky!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama