Nová řada Teorie velkého třesku je tady!

Už od 23. května můžete na COOLu v pravidelných časech (od pondělí do čtvrtka ve 21.20) sledovat nejnovější PREMIÉROVÉ díly nejlepšího sitcomu současnosti!
Teorie velkého třesku VI - Obrázek 4

Necelý týden po odvysílání v USA startuje na COOLu 6. řada Teorie velkého třesku! Co vás v ní čeká?

Howard ke svému zděšení odstartoval do vesmíru. I přesto se ale nevyhnul ošklivému telefonátu se svojí matkou, rozlícenou, že jí chce Bernadette jejího malého chlapečka odvést z domu. Jak Howard ale podotýká, od toho přeci novomanželky jsou.

Mezitím Leonard a Sheldon řeší jejich specifické problémy s přítelkyněmi, zatímco Raj se cítí jako páté kolo u vozu, a tak si najde náhradní přítelkyni v podobě Stuarta, majitele komiksového obchodu. Ten se má stát náhradou za Howarda, dokud se nevrátí, a tak ho Sheldon cepuje, co se dá.

Teorie velkého třesku VI - upoutávka 30s
Sheldon si mezitím najde asistentku Alex, a donutí tak Amy i Penny žárlit. Po návratu si Howard myslí, že se stal hvězdou, a musí se naučit žít s opakem.

Můžete se ale také těšit na Howarda a Bernie převlečené za Taťku Šmoulu a Šmoulinku, Sheldonovo pokračování jeho televizní hry Zábavné vlajky, kam si pozve i herce ze Star Treku, Wila Wheatona. Sheldon se během toho poprvé v životě opije a učiní pokus zmlátit Wila Wheatona, který urazil Amy.

Teorie velkého třesku VI - upoutávka 15s

Raje čeká rande s velmi ostýchavou dívkou – jak bude jejich bezeslovná kominukace probíhat?

Opravdový zážitek vás čeká při koledě Dobrý král Václav, zpívané Sheldonem. Také budete moci vidět výpravu na Comic Con, na níž vystoupí Sheldon jako postava ze Star Treku, Data, Leonard jako kapitán vesmírné lodi Enterprise, Raj bude za Worfa a Howard jako kybernetická hrozba, Borg.

Na Prima COOL sledujte nové a ještě zábavnější díly Teorie velkého třesku, nejlepšího sitcomu současnosti. Od 23.5. vždy od pondělí do čtvrtka ve 21.20. BAZINGA!

Verča Loudová

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama