Nové díly Teorie ukážou hvězdy Star Wars

Co vás čeká tento týden v premiérové řadě?
Hrdinové Teorie velkého třesku jsou opravdoví Hrdinové!
Hrdinové Teorie velkého třesku jsou opravdoví Hrdinové!
screen-wallpapers.com

Kadence premiérových dílů 7. řady Teorie velkého třesku neustává! Přesvědčit se o tom můžete sami od pondělí do čtvrtka na Prima COOL. Co konkrétně vás tento týden čeká?

V pondělí od 21:20 se jako první dočkáme dílu Nejasnost s konferencí. A tentokrát si zasqeekujou především geeci, díl se totiž zaměří na slavný Comic-Con!

Tenhle svatostánek sci-fi, fantasy a komiksových děl totiž kluci tentokrát nestihnou navštívit. Sheldon se však nevzdává a rozhodne se, že si uspořádá vlastní Comic-Con. S karaoke, striptérkami a Jamesem Earlem Jonesem!

Muž, který namluvil hlas Dartha Vadera, nebude jedinou celebritou dílu. V téhle variaci na Pařbu ve Vegas se totiž mihne i Carrie "princezna Leia" Fisher!

Penny nově dabuje Radka Přibyslavská

Změny dabingu: proč má Penny jiný hlas?

Těšit se můžete i v úterý, kdy opět od 21:20 dorazí díl Manipulace lokomotivou. Aby zůstala síla v rovnováze, tentokrát se bude řešit hlavně romantika...

Je totiž (už zase) Valentýn a Sheldon s Howardem proto své ženy vytáhnou na romantickou večeři. Ta se však odehrává ve specializovaném soukromém vlaku – a Sheldon událost "tak trochu" zkazí svou vláčkovou obsesí.

Aby situaci napravil, rozhodne se k zoufalému činu – poprvé v historii lidstva políbí svou ženu! A co hůře, vlastně mu to nevadí!

Teorie velkého třesku (VII) - Sheldon a Amy na rande

Rovněž středeční večer vám TBBT prosvětlí, a to epizodou s podobným názvem Manipulace jídelním stolem! Taktéž od 21:20.

Drastické změny poslední epizody se přelejou i sem, Sheldon je totiž pobouřen, že Amy o polibku řekla ostatním. A Leonard s Penny se navíc rozhodnou, že mu překopou taktéž další jistotu – po sedmi řadách totiž konečně ke gauči koupí jídelní stůl!

Podívejte se na rozhovor s dabéry Leonarda a Sheldona Alešem Hámou a Jakubem Wehrenbergem o nové řadě:

Dabing Teorie velkého třesku VII - Rozhovor s Alešem Hámou a Jakubem Wehrenbergem

A konečně ve čtvrtek večer novinky pro tento týdne uzavřeme Turbulencí přátelství. Alespoň tak se jmenuje epizoda začínající pravidelně ve 21:20.

A název je tentokrát veskrze samopopisný – vedle hereckých problémů Penny se totiž bude řešit (ne)přátelství mezi Sheldonem a Howardem. Ačkoliv to vypadá, že se nenávidí, turbulence na palubě letu do vesmírného centra v Houstonu je donutí přiznat, jak se věci skutečně mají...

Tím samozřejmě 7. řada nekončí! Kdo bude mít chuť na přídavek, nechť naladí Prima COOL v pravidelném čase po deváté zase o týden pondělí!

(lol)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama