Noví Misfits v pondělí počtvrté. A se zombie!

Návrat zombíků, zrady i tragédií startuje v pondělním díle tak trochu jiného superhrdinského seroše Misfits: Zmetci již od 21.50.
Hlavní hrdinové 4. série Misfits: Zmetci
Hlavní hrdinové 4. série Misfits: Zmetci

Věčně sjetí britští hrdinové stále zametající ulice, oslavující vraždy sexem nebo schovaní v obláčku cigaretového kouře, přinášejí premiérový 4. díl 4. řady Misfits: Zmetků!

Epizoda je hned z kraje nakopnutá vztahovými otáčkami ve stylové taneční scéně čokoládového Curtice se sexy femme fatale Lolou, ale diváci dychtiví dramatu se hnedle dočkají, protože jejich černobílý (ve více smyslech!) taneček hnedle naruší tajemný mladík trochou toho nepříjemného chytání pod krkem.

Misfits: Zmetci IV - upoutávka 30s

Curtis se rozhodne vyhrnout si rukávy a vypořádat se s cizincem po svém. To se však neobejde bez obětí...

Nemůže si totiž být jistý vůbec ničím – a na scéně se tak opět objeví zombie magie a netradiční užívání superschopností. Jak však pravil klasik, je lepší hořet, než vyhasnout. Nebo být zombie.

Mezitím je zde také nováček Finn, jenž se snaží posunout vztah s Jess, do všeho se však míchá vtíravý Rudy.

Misfits: Zmetci IV - upoutávka 15s

Misfits: Zmetci, to jsou jak cool postavy a jejich denní problémy, tak i náděl superhrdinských megaschopností! Se čtvrtým dílem se navíc dostáváme do poloviny řady – ještě jednou tolik dílů, a je čas vytáhnout kapesníky…

Přepněte na COOL a čekujte českou premiéru 4. dílu nové řady Misfits. Začínáme v pondělí od 21.50!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama