Nový Autosalon bude maximálně COOL!

Pořad Autosalon teď uvidíte nejen v sobotu na Primě, ale v premiéře vždy už ve čtvrtek ve 20:15 na COOLu. A bude mnohem vymazlenější!
Autosalon BUDE cool!
Autosalon BUDE cool!
archiv Prima COOL

Celé léto bude navíc probíhat soutěž o zapůjčení kabrioletu MINI Cooper. Stačí sledovat premiéru Autosalonu na Prima COOL, poslat SMS se správnou odpovědí, a výherci hned druhý den přistavíme auto až před jeho dům!

„Diváci kanálu Prima COOL mají pořady s automobilovou tematikou rádi, důkazem toho je skvělá sledovanost například oblíbeného Top Gearu. 

Vše o autech se dozvíte také na nových stránkách pořadu Autosalon autosalon.iprima.cz

Proto jsme si na prázdniny připravili novinku v podobě speciálního vydání pořadu Autosalon. Ten dokonce diváci COOLu uvidí v exkluzivním vysílacím čase – ještě dřív než na hlavním kanále TV Prima,“ dodává programový ředitel FTV Prima Roman Mrázek.

Novinky v pořadu:

AUTO – základem budou samozřejmě testy nových modelů, kde nevynecháme jedinou kategorii! Od užitkáčů až po exkluzivní vozy typu Aston Martin Vanquish, Mercedes-Benz S Coupé či Rolls-Royce.

DESIGN & MUZIKA – čeká vás zbrusu nová grafika, navíc podpořená originální muzikou! Autosalon bude mít jako jeden z mála pořadů vlastní hudební podklad, který bude v režii renomovaných DJ´s.

MOTO motorkáře potěšíme našlápnutými bajky jako KTM Super Duke R či Kawasaki Z1000 a nezapomeneme ani na fanoušky malých kubatur, konkrétně skútrů – navštívíme továrnu legendární značky Vespa!

RADÍME – nevyhneme se ožehavým motoristickým tématům. Zajímá vás, jak správně servisovat vašeho čtyřkolého miláčka? Leccos si povíme i o automobilové technice a nevynecháme ani rady pro ty, co se chystají na dovolenou k moři autem.

ZÁVODrozdají si to auta v rámci jedné kategorie. Díky přímému srovnání zjistíme, který ze současných typů pohonu je ten nejlepší. A do závodu postavíme taky jeden ultimativní stroj jménem Buggyra!

SOUTĚŽ – na začátku každého dílu vyhlásíme SMS soutěž o MINI Cooper na víkend, kde stá SMS v pořadí bude výherní! V pátek ráno šťastlivci vůz přistavíme až před dům a užívat si ho bude celý víkend! Partnerem soutěže je Renocar a.s.

Během léta vás zahltíme novinkami ze světa motorismu! Těšte se!

Autosalon od 26. 6. každý čtvrtek ve 20:15 na Prima COOL, repríza pak v sobotu v 8:30 na Primě!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama