Nový druh zábavy v GTA 5 je konečně tady! Blíží se hon na vlkodlaka nebo...

Vývojáři přidávají zcela zdarma nový obsah do hry.
Grand Theft Auto V Online: Freemode Events
Grand Theft Auto V Online: Freemode Events
Rockstar Games

Sláva pátého dílu série Grand Theft Auto i dva roky od vydání stále strmě stoupá, což není podmíněno jen kvalitou a zábavností samotné hry, ale také pokračující podporou a přidáváním nových prvků. Ty se nově zhmotňují v podobě velkého updatu, který do hry přidává tzv. Freemode události.

Samozřejmě je řeč o GTA Online, část pro jednoho hráče zůstává ze strany vývojářů bez povšimnutí, kde bude možné narazit na sadu více než deseti různých situací, které následně spustí solidní blázinec pro všechny hráče v instanci.

Jedním z nich bude lov na bestii, kdy se z jednoho hráče stane supersilný protivník ostatních lovců. V dalším půjde o nutnost uhájit kufřík s cennostmi před ostatními anebo dojde na šílenou akci, kdy se hráči budou vyhazovat z vytyčeného prostoru, pohybujícího se městem. Pokud se nestihnou do sedmi sekund vrátit zpět, explodují.

Grand Theft Auto V

Úspěch multiplayeru ohrožuje budoucnost GTA 5! Vývojáři totiž...

Spolu s novým obsahem vývojáři opět trochu zrychlili načítání a opravili některé chyby, které bránily v pohodovém hraní a přidali nové funkce do Rockstar Editoru. Jinými slovy, program na večer zajištěn!

Zdeněk Princ - facebookové stránky autora

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama