Nový herní kanál zaměřený na eSports startuje!

Nový herní kanál zaměřený na eSports teď uvidíte nejen v sobotu na Primě, ale v premiéře vždy už ve čtvrtek ve 20:15 na COOLu. A bude mnohem vymazlenější!
viagame

Viagame je mezinárodní stránka pro fanoušky eSportů. Důraz bude klást na živé a prémiové streamy těch nejlepších herních turnajů světa, stejně tak na zajímavé talkshow a rozhovory s těmi nejlepšími digitálními sportovci.

Od 14. do 16. května se návštěvníci Viagame mohou těšit na exkluzivní živý přenos z Dreamhack Summer. Hearthstone je klasickým spin-offem hry World of Warcraft a v březnu 2014 tuto hru hrálo už více než 10 milionů hráčů po celém světě. Specifikum turnaje je, že se hraje na iPadech, což je zcela nový svět eSportů.

„Jsme hrdí a nadšení z možnosti takto velké herní komunitě živě Dreamhack přinášet na našem novém projektu. Doufám, že všechny fanoušky bude náš přenos z turnaje Hearthstone bavit, stejně jako baví nás,“ řekl Rikard Steiber, CEO MTGx a Chief Digital Officer MTG.

eSporty jsou elektronickým fenoménem, který zasáhl desítky miliony hráčů na celém světě, obsahují komunitu profesionálních hráčů, kteří se živí řadou multižánrových her – od real time strategií přes bojové a karetní hry až po multiplayer bojové arény.

Projekt Viagame najdete na adrese www.viagame.com a bude možné ho sledovat i z vašich mobilních zařízení. Projekt je stále ve fázi betatestu. První týden od svého spuštění projekt poběží navíc bez reklam!

Sledujte více na www.viagame.com!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama