O čem bude Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti? Známe oficiální zápletku!

Zemi čeká válka dvou velmi nebezpečných mužů.
Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti

Studio Warner Bros. nás za rok v březnu oslní duelem temného rytíře a muže z oceli. Snímek nazvaný Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti představí novou verzi Bruce Waynea, již si zahraje Ben Affleck, a také řadu nových superhrdinů, kteří se posléze dají dohromady v týmovce Justice League.

O co se bude hrát v přímé konkurenci Avengers, zatím nevíme. Filmový střet dvou nejslavnějších "pláštěnkářů", který nám naservíruje Zack Snyder (Muž z oceli), ale oficiální synopse popisuje následovně:

"Zatímco svět řeší, jakého hrdinu vlastně potřebuje, jde gothamský ochránce pořádku po krku modernímu zachránci světa, jehož božské superhrdinské skutky děsí i ohromují. Ve stínu války Batmana se Supermanem se ale rýsuje nová hrozba, která je pro lidstvo nebezpečnější než cokoliv předtím."

TEASER Batman V Superman: Komiksový duel dekády je tu!

Co je onou novou hrozbou? Možná Lex Luthor s tváří Jesseho Eisenberga, možná zatím utajovaný padouch z vesmíru. Spekuluje se především o Darkseidovi (protiváha fialového titána Thanose od Marvelu), všechno se každopádně dozvíme v následujících měsících v upoutávkách. Pozorně čtěte web COOLu a žádná z nich vám neunikne!

Batmana čeká těžká šichta...

5 věcí, které potřebujete vědět o Batman V Superman: Úsvit spravedlnosti

Karel Ryška, Prima COOL

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama