O pořadu

Nový pravidelný TV magazín pro kluky a muže. A také pro každého, kdo má rád chlapský a humorný pohled na cokoli kolem…
coolMEN - Obrázek 5

Každé pondělí ve 23:15

 

Země a rok výroby: ČR  2012, LUXOR
Žánr: TV magazín
Série: 1.
Premiéra
Počet epizod:
19

 

Nový pánský pořad coolMEN přinese to nejzajímavější z mužského světa. Zabaví, pobaví, poinformuje. Zaměřen je na všechny chlapy, kteří chtějí vidět, vědět, zkusit a vyzkoušet víc než ostatní. A nejvíc pochopitelně na ty, co se nebojí ani TABU témat.

 

Průvodci jsou mladí úspěšní beatboxeři a moderátoři Nasty a En.dru. Čtyři reportáže v každém vysílání se zaměří na pánská témata, jako jsou například sport, adrenalinové lahůdky, auta, technika nebo muzika. Jeden z příspěvků bude rovněž testovat, co jsou pro muže největší lákadla. Co touží koupit, vyzkoušet, osahat, ochutnat. Bez čeho se zkrátka neobejdou. A pochopitelně nesmějí chybět ženy – něžné pohlaví z téměř všech úhlů pohledu. Bez žen a dívek to nikdy nejde… A s nimi? S nimi určitě stojí za to zajít přinejmenším na pokec. Sem tam se tak v coolMEN objeví také dámský pohled na druhou polovinu lidstva. Prosondujeme, co by u něžného pohlaví zabralo, co ženy a dívky u mužů oslovuje a jak ony vidí chlapský svět, a to vždy ve vztahu k danému hlavnímu tématu dílu.

 

Pořad je zacílen na mužskou populaci do 40 let, přináší osobitý humor, tematicky hlouběji zpracované reportáže a nosnou informační linku. CoolMEN navazuje na obsah i humor tištěných pánských magazínů, a přeměňuje tak statické slovo a obraz v akčnější zábavnou podobu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama