OBJEV: Virtuální závody FORMULE 1 jsou reálnější, než jste si kdy mysleli

A jaký je váš názor na F1?
Co všechno přináší nová verze simulátoru F1?
Co všechno přináší nová verze simulátoru F1?

Byly časy, kdy se široké rodinné klany scházely jednou za dva týdny o víkendu k televizím a zarputile tlačily k cílové čáře svůj oblíbený tým v závodech formule 1. Pamatujete si ještě věčné souboje McLarenu s Ferrari? Schumacher vs. Hakkinen?

...Tak s tímhle vším už je bohužel nějaký čas konec. Formule až na výjimky jezdí pouze borci, kteří byli schopni uhradit mnohamilionové „školné“ a samotné závody jsou asi tak zábavné jako cesta se síťovkou z Lidlu. Za tohle jsme v listopadu devětaosmdesátého přeci necinkali!

Bohužel, o mnoho jinak na tom nejsou ani virtuální závody Formule 1, kterým už nějaký čas vládne každoročně aktualizovaná herní série od Codemasters – kdysi považovaných za největší odborníky, co se týče závodních her. Počítačové závody Formule 1 však neměly nikdy na růžích ustláno. K realitě měly daleko vždy zejména díky mnohem snadnějšímu a častějšímu předjíždění a celkové arkádovosti. I proto možná byly více uznávané hry simulující závody rally.

Kokpit v F1 2015
Kokpit v F1 2015
www.formula1-game.com

Přeci jen však lze něco pozitivního na odvěké nezáživnosti počítačových formulových simulací a současném trendu stále nudnějších reálných závodů formule 1 shledat – ty počítačové jsou mnohem reálnější než kdy dříve. Souhlasíte s námi i vy, nebo jsme totálně vedle? Dejte nám vědět do komentářů!

Mafia 2 - Vito Scaletta

SENZACE! Česká herní pecka MAFIA se vrátí ve třetím díle

Ondřej Najman
eSuba.eu

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama