Obsazujeme Homera a spol.: Koho bychom chtěli v hraných Simpsonových?

Simpsonovým to v animovaném světě sluší. Co kdyby se ale někdo rozhodl udělat jejich hranou verzi? Máme tu pár tipů na herce, kteří by se ve filmovém Springfieldu nejspíš neztratili.
Máme tu pro vás pár zajímavých tipů...
Máme tu pro vás pár zajímavých tipů...
FOX

Simpsonovi jsou fenomén. V televizi se objevují už od roku 1989, mají za sebou jeden celovečerák, hromadu her a objevili se na tričkách, penálech i jako tetování. Navíc se celebrity doslova perou o to, aby se v nich mohly objevit, protože se říká, že kdo v Simpsonových nebyl, není oficiálně slavný. Animovaný svět jim sedí skvěle, co kdyby ale vznikly jako hraný seriál? Trošku jsme si zateoretizovali a vymysleli, kdo by si hrdiny ze Springfieldu mohl zahrát. A záměrně vynecháváme Barta, Lisu i Maggie, protože dětských herců, kteří by byli dost dobří na to, aby si Simpsonovi zasloužili, fakt moc není.

Homer Simpson – John C. Reilly
Hollywood má svoje obtloustlé hvězdy, ale John Goodman je starší a nedávno pořádně zhubl, Jack Black je zase možná až příliš velký živel. Takže za nás John C. Reilly. Tlouštík to sice není, ale přibrat určitě dovede a když se podíváte na jeho obličej, tak tam toho Homera prostě vidět musíte. Reilly má navíc nominaci na Oscara za drama Magnólie, ale slavný je hlavně díky komediím jako Bratři z donucení, Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec nebo Diktátor.

john c. reilly Foto:

Marge Simpsonová – Toni Collette
Nikdy sice nepatřila mezi velké hvězdy, vždycky ale před kamerou odvedla skvělou práci, ať už to bylo v hororu Šestý smysl, hořké komedii Malá Miss Sunshine nebo v seriálu Tara a její svět. V Hollywoodu byste ale dnes asi jen těžko hledali herečku, které je kolem čtyřiceti, nesnaží se za každou cenu vypadat sexy a je vhodnější spíš pro rodiny maminek než akčních hrdinek nebo nebo krásek. Navíc hraje zatraceně dobře a ženu, která má na krku tři děti a ne zrovna inteligentního manžela se hodí skvěle.

toni collette Foto:

Ned Flanders – William H. Macy
Tady není co řešit. William H. Macy prostě je Ned Flanders. Už na první pohled vypadá jako někdo, kdo vám kdykoliv půjčí sekačku a až po půl roce se přijde se strachem v očích omluvit a poprosit, jestli byste mu ji nevrátili. A když řeknete, že ne, tak zase odejde. Malý, nenápadný, s divným knírem (divný je ale i bez něj), vždycky usměvavý, vždycky v dobré náladě a hlavně vždycky s ksichtem, kterému se chcete jednoduše vysmát. William H. Macy hraje většinu své kariéry dobromyslné losery. A lidi, jako je Ned Flanders.

william h. macy Foto:

Montgomery Burns – Bill Nighy
Na roli největšího padoucha celého Springfieldu by si nejspíš dovedl smlsnout. Už proto, že těch padouchů si zahrál víc než dost. Šel po krku Johnnymu Deppovi ve druhých a třetích Pirátech z Karibiku nebo v hororové sérii Underworld. Burnsovi se vlastně celkem podobá. I on je starý, vysoký, charismatický a má hlas, kterým by mohl lámat skály. A navíc vypadá jako někdo, kdo umí jít přes mrtvoly, když něco chce, zároveň má ale smysl pro humor a umí si ze svých drsňáků parádně utahovat. Což postava pana Burnse potřebuje.

bill nighy Foto:

Vočko Szyzlak -  Hank Azaria
Hank Azaria si zahrál třeba ve Šmoulech, Godzille z devadesátých let nebo seriálu Jsem do tebe blázen. Není to žádná velká hvězda, ale filmovému a televiznímu humoru rozumí a jako barman Vočko vlastně i trochu vypadá. Dává to smysl, protože v Simpsonových ho dabuje. Svůj hlas navíc poskytl i dalším postavám, jako byli třeba Disco Stu, Cletus, prodavač Apu nebo náčelnik Wiggum. A za to už by si roli v hraných Simpsonových zasloužil.

hank azaria Foto:

A kdo by se líbil vám?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama